Sayfa 106/804 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 6432 madde; 841 - 848 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku
    Bence bu hafta yasa önümüz Deki hafta bir dalgalar ma bekliyom hem endeks te hem de kordsa da bu tamamen kendi düşün cem
    bu bir yatırım tavsiyesi degildir
    gayet mumkun halk bankasi icin abd hazina bakanligi ve zarara ugramis oldugunu iddaa eden sirketler dava acabilir ...
    ama kordsa hem ofansif hem defansif hisse bu dalgalanmaya yakalanacaksam kordsa da yakalanayim

kisaci olmayanlar icin pek sikinti gormuyorum...

2.  Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    vay beeee tesk ederız dostummm cok kıymetlı oldu yabancı dılımde olsa
    uzun sure beraberız anlasılan bu ğemıde sen kaptan ben yardımcı kaptan olam o zman
    Estağfurullah. Görüş ve tespitlerinizi merakla bekliyoruz. Hep beraber aynı gemideyiz. Bildiğimiz birşey olursa paylaşmaya devam...

3.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Sn. meegi,

Geçtiğimiz sayfalarda şirketlerin biraz detayına bakmıştım ama websitelerinden kendi paylaştıkları kadarını biliyoruz.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...62#post1352862

Satınalmada yasal süreçler tamamlandıktan sonra şirketimizin detaylı bir YATIRIMCI SUNUMU paylaşması iyi olur. Şirketlerin pazar payı, satış ve marjları hakkında bilgiler içeren bir sunum tam olarak fikir verir. Bence bunu şirket Yatırımcı ilişkileri departmanına yazarak talep edelim. Şahsen bu konuda önümüzdeki hafta içi mail atacağım.
    Mailinize cevap gelirse burda paylasırsınız degilmi?
    Tesekkürler,

4. kordsa hacim artisi beni cezbediyor uzun vade grafik atam da kahvelerimizi yudumlariz bakarken kordsa ....

sasa sa sa kordsa kordsa cok yasaaax
    Son düzenleme : MATESİS+; 08-01-2018 saat: 18:42.

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Kordsa'nın büyüme hamlelerine bakınca..TEMSA'nın önümüzdeki yıllarda hem kulvarını genişleteceğini, hem de yeni kulvarları da hedefe koyabileceğini düşünüyorum doğrusu.Böyle bir büyüme için ihtiyaç olan kaynaklardan biri niçin TEMSA'nın halka arzı olmasın TEMSA gibi bir müşterinin büyümesinin güzel bir sinerji yaratabileceğini düşünüyorum doğrusu..Mesela PETKİM böyle bir dikey hamleyi STAR rafineri yatırımına kendi coğrafyasını açarak yapmakla kalmadı, görünen rafineriye önemli oranda ortak da olacak..

7. Bu duzeltmeden sonra roketlese ne guzel olur !!

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 106/804 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •