Sayfa 106/167 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon
Arama sonucu : 1333 madde; 841 - 848 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

1. Bizim toptan daha da düşük
     Alıntı Originally Posted by gulum26 Yazıyı Oku
    Piyasa değerleri su anda, Mgros 7.5 milyar,
    Bim 44 milyar, şok 7.45 milyar, Crfsa 11.5 milyar.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

2. Crfsa amv içinde marketleri olan bir firma avm lerin uzun süre kapalı olması negatif etkilemiştir ama zamanla iyi yönetim uygulamaları ile zarar eden şirket handikapindan kurtulacaktır inşallah

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

3. Örnek olarak yazıyorum yanlis anlaşılmasın. Kent in de piyasa değeri 81 milyar. Tupras in 3 katı. Yani tahtaci isterse hersey yapar.

4.  Alıntı Originally Posted by gulum26 Yazıyı Oku
    Örnek olarak yazıyorum yanlis anlaşılmasın. Kent in de piyasa değeri 81 milyar. Tupras in 3 katı. Yani tahtaci isterse hersey yapar.
    Kentin dolaşımı %0,54. Yani 1 mio lotu var.bu orani sadece %5e cikatsalar yaklaşık 10 mio lot piyasaya sürmeleri lazım.o zaman düşünün kaç olacağını.bu arada kent 1ocakta
    poipe geçiyor orasida sıkıntılı bu fiyatlarda

5. Covid mutasyona ugradı ingiltere salfın dahaa ciddi bir hal aldı aşılama işlemleri devam ediyor. Birde aşı mutasyona ugrayan viruse etki yapmıyor derlerse crfsa hisesi çok ciddi yükşeliş trendine girercek

Alıntı Originally Posted by Abdulrezzak Yazıyı Oku
    Covid mutasyona ugradı ingiltere salfın dahaa ciddi bir hal aldı aşılama işlemleri devam ediyor. Birde aşı mutasyona ugrayan viruse etki yapmıyor derlerse crfsa hisesi çok ciddi yükşeliş trendine girercek
    Butun temennimiz o yonde, cogu kişi terse dustu maalesef.

7. Yapın bakalım bundan sonrada ky bulabilecekmisiniz bir daha bedellide

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

17/09/2020 tarihli Borsamız duyurusu ile fiili dolaşım oranını %5'in üstüne çıkarmaları için 01/01/2021 tarihine kadar süre verilerek uyarılan Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş., Döktaş Dökümcülük Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve Sönmez Pamuklu Sanayii A.Ş.'nin başvuruları değerlendirilerek, bu şirketlere verilen süre 31/03/2021 tarihine kadar uzatılmıştır.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ne günlere kaldık hastalıktan medet umar olduk ..
    Halbuki derdimden büyük Rabbım var demek lazım..
     Alıntı Originally Posted by Abdulrezzak Yazıyı Oku
    Covid mutasyona ugradı ingiltere salfın dahaa ciddi bir hal aldı aşılama işlemleri devam ediyor. Birde aşı mutasyona ugrayan viruse etki yapmıyor derlerse crfsa hisesi çok ciddi yükşeliş trendine girercek
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 106/167 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •