Onemli Gunler Banner
Sayfa 106/1004 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 841 - 848 arası.

Konu: Viop XXXIV

1.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    8.80 ve iki sene. Aşırı derecede iyimser bir beklenti.
    Dövizin çıkması bir sonuç. Kötü yönetim ve kötü niyetli yönetim nedeniyle fakirleşiyoruz. İnsanların kendini korumaya çalışması kadar doğal bir şey olamaz. Yönetim iyi niyetli olsun, zaten bunları konuşmayız. Bize Yavaş-İmamoğlu gibi, daha da iyisi Komünist başkan Maçoğlu gibi yöneticiler lazım.
    Bugünden beri şuna bakıp derin derin düşünüyorum...

"Ülkemize yönelen her saldırının hedefinde AK Parti olması tesadüf değil. AK Parti ile Türkiye'nin kaderi bütünleşmiştir. Türkiye'yi seven bizi de seviyor, Türkiye'den nefret eden bizden de nefret ediyor."

Ne demek bu.!..Şimdi bu aynı zamanda şu mu demek şayet Ak partiden nefret ediyorsam ülkemden de mi nefret ediyorum demek, direk söylenmemiş ama açıkça bu denmiş...Yakında sırf bu yüzden insanlar tutuklanırsa şaşırmam...
    Dolar yine iyi buralarda duruyor..

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Şunu da bırakıp gideyim
    Evet çok açık fincan kulp formasyonu var gibi bakalım realize edecekler mi..
    Son düzenleme : Karatay; 26-06-2021 saat: 00:55.

2.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    her sayfa geçişinde reklam çıkıyor her sayfa yenilemesinde yine reklam...
    Biz burada VIOP MIOP birbirimizi yiyelim, ağalar parayı kırıyoo

Piyasaların klasiği; kasa kazanır kuralı işliyor

Alıntı Originally Posted by el_rojoZorro Yazıyı Oku
    Biz burada VIOP MIOP birbirimizi yiyelim, ağalar parayı kırıyoo

Piyasaların klasiği; kasa kazanır kuralı işliyor
    Bir kez daha yazayım:

8.80 ve iki sene geçememesi. Aşırı derecede iyimser bir beklenti. MB nin dibini delip, -57 milyar dolar borçlandırıp, Azerbaycan dahil birçok ülkeden swap (borç) arayan yönetim mi başaracak bunu. Damadın dediği gibi, çooookkk bekleriz. Yıl sonunda -75 milyar doları geçmeyelim yeter.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    Agaalar bu akşam Turan Bozkurtla ekonomi programını izledim, dikkat çekici bir şey söyledi.

Meclis tatile girmiyormuş. İkincisi Anayasa Mahkesmesi HDP yi kapatma 2. iddanameyi kabul etti.

Özetle bu yaz dar bölge meselesi ve HDP nin sonu; yani 2022 baharına seçim işaret fişekleri

Meclisin tatile girmemesi ve seçim mevzuatının düzenlenmesi net deliller; kemerlerinizi bağlayın

Dow'un bu akşam düşeceğini söyleyenlere inat DOW yükselmeye devam ediyor, FSPX yeni zirve yaptı. Elliot amca yine haklı çıktı.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by el_rojoZorro Yazıyı Oku
    Agaalar bu akşam Turan Bozkurtla ekonomi programını izledim, dikkat çekici bir şey söyledi.

Meclis tatile girmiyormuş. İkincisi Anayasa Mahkesmesi HDP yi kapatma 2. iddanameyi kabul etti.

Özetle bu yaz dar bölge meselesi ve HDP nin sonu; yani 2022 baharına seçim işaret fişekleri

Meclisin tatile girmemesi ve seçim mevzuatının düzenlenmesi net deliller; kemerlerinizi bağlayın
    Yeni seçim yasası 1 yıl sonra devreye girer..Yeni yasa 2021 sonu gibi çıksa,seçim en erken 2022 sonunda olur ki o da kışa denk gelir,yani yine 2023'e kalır.

7. Davutoğlu’ndan Erdoğan’a çok sert tepki: Sizde o yüz var mı?

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı ve Erdoğan'ın AKP'li belediye başkanlarına yönelik, "İhaleleri mutlaka şeffaf bir şekilde gerçekleştirin, hatta canlı yayınlayın" sözlerini eleştirdi..

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...gn=ilgilihaber

Diyene bak, sen varken nasıldı Suriye politkasının mihmandarı Davut ağaaa ! koltuğu kaybetmeseydin bunları söyleyecekmiydiniz, geçiniz

8. Cok yanlis bir uygulama . 3 tane fazla gosterim yada tik almak adina 0 gosterim e dogru gider bu isin sonu
    Adblock ve benzeri programlari devre disi birakip girmenize zorlaniyor ama sonucta bununda cozumu var
    ama bu sefer 3 goisterim fazla almak yerine kullanicilar reklamsiz hisse net kullanir .

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    her sayfa geçişinde reklam çıkıyor her sayfa yenilemesinde yine reklam...
    ....

Sayfa 106/1004 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •