Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 108/119 İlkİlk ... 85898106107108109110118 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 857 - 864 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1. Dokta da egeen olacakmış.......................

Hey allahım ersoy delta üstat gelmiş, uzun süredir beklediğimiz görüşlerini yazmış.Hemen eleştirilerde başlamış.Arkadaşlar adam yalan yazsın yanlış yazsın ben gene de yazılarını seviyorum.Yanlışı varsa yazın elbet de aman şikayet falan edip gene cezalı duruma düşürmeyin,benim gibileri de düşünün.Neyse ersoy delta üstat herşeyi yazmış ta altında ons ve gram hakkındaki son öngörüsü ne yazmamış onu da yazarsa çok sevinirim.

3. Foreks hakkında ne methiyeler düzmüşsünüz ) bu Forumlarda tüyo peşinde koşan ky inan milyon milyon usd Kazanır hiç şüphem yok benim

Forumlarda tüyo peşinde koşan ky batar.Hatta her ortamda tüyo peşinde koşan herkes batar.Ama ersoy delta kendi tarzını yazıyor.Allah akıl fikir vermiş,herkes kendini bilecek kendi yolunu haddini bilerek belirleyecek,foreks falan kapısından geçmem ben.Anlayan kendine güvenen bulaşsın.Ama ersoy deltanın altın öngörüleri resmen ufkumu açtı.O yüzden o konudaki düşünceleri benim için çok önemli.Aman şikayet falan etmeyin arkadaşlar.Aklınıza yatmayan kısımları okumayın gitsin.Ben öyle yapıyorum.

5. Topiklerdeki bilgi ve paylasimlari herkes akıl süzgecinden değerlendirir.herkesin aklı var.yada okuma begenmiyorsan😁. elestirenlere bakıyorum uzun zamandir bir bilgi paylaştıkları yok sn.delta yazınca hemen koşuyorlar.bunlar elestiri degil. keske herkes tahminlerde tam isabet yapsa öyle bir dünya yok.adı üstün de tahmin diye bosyere dememişler.YTD

Ya adam derya deniz.Her yazısında bir ton bilgi veriyor,üşenmeden uzun uzun yazıyor.Para versek yaptıramayacağımız analizleri yapıyor.Koca yazıda misal 2 tane maddi hata var,hemen vay sen bunu yazdın bu yanlış demek ki üfürüyorsun.Bırak kardeşim nerde üfürüyor nerde doğru yazıyor biz kendimiz karar verelim çok olmasa da az bişi bizim de aklımız var.Yok hisse pazarladın diye şikayet et adamı cezalı duruma düşür,ya ersoy delta veya başkası yazdı diye kendi akıl süzgecinden geçirmeden hisse alan adam zaten avdır burda avlanılmasa başka yerde avlarlar onu o zatem kurtulamaz ki))))))))) O adam para kaybetmeye mahkum arkadaşlar.Lütfen eleştirlerde insaflı olalım ve kesinlikle idareye şikayet falan etmeyelim.Ha bu arada iyi niyetli eleştiri veya maddi hata düzeltmesi yapan arkadaşları elbet tenzih ederim.

7. Ersoy ustadim ABD 'nin venezuellanin altın islemlerine yaptırım getirmesi orta vadede ons altını ne ölçüde etkiler bilgi paylasirmisiniz.YTD

8. Hoşgeldiniz Ersoy Delta

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 108/119 İlkİlk ... 85898106107108109110118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •