Sayfa 108/136 İlkİlk ... 85898106107108109110118 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 857 - 864 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. Kaba taslak yuzde 50 55 panel yuzde 20 25 trafo yuzde10 ınvertör gibi hatırlıyorum ama Keko üstad daha iyi biliyordu maliyetler i...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Eupwr bize ges’lerde kullanılmak üzere hücre ve transformatör satmış. İki hisse de var elimde. Europower’ın reklamımızı yapması iyi oldu bence, en iyi reklam mecrası, piyasanın çok iyi bildiği şirket. Hayırlısı olsun 2 şirkete de.
    şimdi burayı okuyunca haberdar oldum..kap şu şekilde :

Şirketimiz, Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma San. ve Tic. A.Ş.'nin bağlı ortaklığı Solar Santral Enerji A.Ş.'nin, Kuzey Makedonya Cumhuriyeti Üsküp Şubesinden, Kuzey Makedonya'da yürütülen güneş santrali projeleri için ‘'Muhtelif sayıda ve özellikte OG Hücre ve Transformatör'' siparişleri almıştır. Siparişlerin toplam bedeli 1.031.473, -USD'dir. (Birmilyonotuzbirbindörtyüzyetmişüç, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile siparişin toplam bedeli 27.891.030, -TL)

bu kap bana göre çok değerli dostlar...nedeni makedonyada yeni bir ges şirketi kurmuştuk...bu şirketin orada iş aldığını öğrenmiş oluyoruz...orada ciddi ciddi iş almaya başlamış...bu kap ile de tam anlamı ile artık brlsm in de bir yönüyle enerji şirketi olduğu teyit edilmiş oldu...her an makedonya ile ilgili güzel bir kap haberi düşebilir...brlsm aynı zamanda azerbeycan ile de yakın ilişkiler kuruyor...oralarda da iyi bir yapılanmaya girebilir...

brlsm dünyada da belli bir mütahitlik sıralamasına giren ve inşaatta söz sahibi olan rönesans holding ile de çok yakın ilişkileri var...rönesansın girdiği yerden brlsm de iş çıkıyor...

kısacası brlsm artık kendini yenilenebilir enerjide de kanıtlamaya başlıyor...ges ile ilgili bir kaç kap daha atması ile tam bir gesanvari kişiliğe bürünme ihtimali var...biliyorsunuz gesan ,alfas, yeotk, miatk, europower gibi hisselerin hepsi de çok agresif çıktılar...hepsinin de fiyatı 100-200 lere gitti...bu psikoloji bizim de ucuz olmamız algısını yaratır..buda yatırımcılar tarafından ciddi talep görmesine neden olur..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. elimde biliyorsunuz üç adet hissem var...biri brlsm bir diğeri kocaer bir diğeri de atatp dir...bu hisseleri aldığımdan beridir aylardır trade dahi yapmadım...yukarıdan satayım sonra aşağıdan alayım çabasına da girmedim...bu üç hissemden hangisi hareketli ise ona yorum yapıyorum...buraya fazla yorum yapmayınca bazı arkadaşlar bu hisseden çıktığımı sanıyor...öyle değil dostlar...

son bir kaç iş günüdür atatp çok hareketli idi o yüzden de oradan ayrılamadım ve yorumlarımın çoğunu oraya yaptım...bazen burası hareketli olunca veya ilginç bir haberi gelince ister istemez buraya ,kocaer de benzer durumu olunca kocaere de yorum yapıyorum..

bu üç hisseyi de seviyorum ve değer veriyorum...bunların içinde brlsm bebeği artık yürümeye başladı....atatp yeni yeni emeklemekten yürüme moduna geçiyor...kocaerde ise gebelik süreci devam ediyor...onda bir kaç aya kalmaz artık ultrason sonuçları görülmeye ve bebeğin ne kadar da şirin bir bebek olduğu ortaya çıkacak...kocaerde artık gebelik sancıları başlayacak...ama tam anlamı ile doğuma hala zaman var...bu sıralar kocaerde toplama dönemleri yaşanıyor...bir çok üstadın da dikkatini çekmeye başlamış...kocaerde doğum ve bu doğumun çoşkusu jes santralinin bitimine yakın olacak....(2025 yılı ortaları ) santralin bitmesine yakın belki de jeotermal tarım ve soda içeceği ile ilgili yatırım haberleri de gelebilir...ileriyi görüyoruz arkadaşlar..bu günün sakinliğine aldanmamak lazım..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Kaba taslak yuzde 50 55 panel yuzde 20 25 trafo yuzde10 ınvertör gibi hatırlıyorum ama Keko üstad daha iyi biliyordu maliyetler i...
    gesanda iken o oranları çok yazmıştım...twiteer hesabımda hala var..ama inanın şu anda tam anlamı ile hatırlamıyorum...aylardır o konuları araştırmadığım için unutmuşum...brlsm de asıl olan artık şirketin ges yatırımlarına ağırlık vermiş olmasıdır..brlsm zaten türkiyede kendini kanıtlamış bir numaralı mühendislik firmasıdır...güzel bir organizasyon yapılanması vardı...saha tecrübesi yüksekti....dolayısı ile ges sektörüne çok da yabancılık çekmediler...esasında işlerini aldıkları inşaatların elektirik ve havalandırma işlerini yaparken tamamlayıcı sektör olarak da ges ortaya çıkıyor..yani onları yaparken hiç zaman kayıp etmeden binaların ges işlerini de yapabilme yeteneğine kavuştular..

önümüzdeki zaman diliminde belli bir inşaat alanı olan yerlere yenilenebilir enerji yapılması zorunluluk oluyor...bu yüzden de daha inşaat sürecinde şirketler yenilenebilir enerji yatırımlarını da yapmak isteyeceklerdir...işte tüm bunları tek seferde yapabilecek bir şirket de brlsm dir...işte bu yüzden de ges sektöründe hızlı büyüme potansiyeline sahiptir..

sürekli dediğim gibi ileride ges ile ilgili güzel işler almaya başlayacaklardır...asıl işleri ile ilgili de güzel işler almaya devam edeceklerdir...çünkü depremin vurduğu 10 a yakın ilde çok ciddi inşaatlar yapılmaya başlanıyor...brlsm buralarda güzel iş potansiyelleri yakalayacaktır..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    olacak , buda guzel olacak
    iyi oldu kac zamandir stabildi, ekleme yapabildim,

sen sagol dostum
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

6. hadi brlsm taze gelinler gibi naz yapma...geç artık sen de şu 44,00 direncini de keyfimize bakalım...senin bunu yapacağına inanıyorum...sabır ile de hisselerimi tutuyorum...direncini geçtikten sonrada bir flama direğini dik ta 70-75 lere kadar...bayrağını dalgalandır ki borsa alemi hisse görsün...

7. ha şöyle işte brlsm...iki üç hafta önceki gerçek kişiliğine dön yahu... bu kadar çok naz sana yakışmıyor...enerji şirketleri içinde bilançosu ile yıldız gibi görünüyorsun..hala onlara göre çok ucuzsun...stres yapma ve yoluna devam et....kendine güven..sen bir çoğundan daha iyisin...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ha şöyle işte brlsm...iki üç hafta önceki gerçek kişiliğine dön yahu... bu kadar çok naz sana yakışmıyor...enerji şirketleri içinde bilançosu ile yıldız gibi görünüyorsun..hala onlara göre çok ucuzsun...stres yapma ve yoluna devam et....kendine güven..sen bir çoğundan daha iyisin...
    sayın keko mutlu gunundesın masallah atatp kcaer tavan sıra bunda olsun 3 lu bıtır barı haftayı

Sayfa 108/136 İlkİlk ... 85898106107108109110118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •