Sayfa 109/1000 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 865 - 872 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1. bugün işbankası mt ye telefonla hazine eurobondu sorayım dedim. adamın isin'den haberi yok. zar zor buldurdum kağıdı. fiyatı ne diyorum, 75000 dolar işte, siz o kadar alacaksınız ya dedi.. sonra birilerine sordu.. 1049 lira dedi.. yield'ı sorsam zaten iptal olacak.. çıldırttı vazgeçtim.

2.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    bugün işbankası mt ye telefonla hazine eurobondu sorayım dedim. adamın isin'den haberi yok. zar zor buldurdum kağıdı. fiyatı ne diyorum, 75000 dolar işte, siz o kadar alacaksınız ya dedi.. sonra birilerine sordu.. 1049 lira dedi.. yield'ı sorsam zaten iptal olacak.. çıldırttı vazgeçtim.
    Sn. shorts internet şubesinden alın.
    Bu arada 1049 lira da olmaz zaten, o ne öyle 200 dolarlık satılmıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Sn. shorts internet şubesinden alın.
    Bu arada 1049 lira da olmaz zaten, o ne öyle 200 dolarlık satılmıyor.
    sormayın tam rezillik. teşekkürler öneriniz için.

4. bu arada..
    sn pilavlı isbankasının elindeki eurobondları güncel gördüğümüz bir sayfa vardı. burada paylaşılmıştı, kim paylaşmıştı hatırlamıyorum. işyatırım sitesinde bulamadım. işbank müşterisi olmak ya da siteye üye mi olmak gerekiyor bunun için?

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. evet bu sn british.. teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    bugün işbankası mt ye telefonla hazine eurobondu sorayım dedim. adamın isin'den haberi yok. zar zor buldurdum kağıdı. fiyatı ne diyorum, 75000 dolar işte, siz o kadar alacaksınız ya dedi.. sonra birilerine sordu.. 1049 lira dedi.. yield'ı sorsam zaten iptal olacak.. çıldırttı vazgeçtim.
    eurobondu bırakın ben tahvil almaya niyetlenmiştim tahvil getiri hesabını yapamıyorlar vadesini numarasını soruyorum hayatında ilk kez duymuş gibi davranmıştı finansal enstrümanlar konusunda bilgileri yok çoğunun bu yüzdende yatırımcılar tam olarak bilgi alıp ikna olamadıkları için pek çok fırsat kaçıyor

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    evet bu sn british.. teşekkürler
    2023 ve 2025 için yield nedir hocam ?

Sayfa 109/1000 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •