Sayfa 109/628 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 865 - 872 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. 1.72 üstü ve kapanışlar mükemmel yerlere götürücegini teyidler.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2.  Alıntı Originally Posted by AAMATÖR Yazıyı Oku
    Moralinizi bozmak istemem ama.Geçen seneyle kıyaslama yaparsak,parlak bir altı aylık geleceğini umut etmeyin.
    sanırım burda kimse çorrba beklemiyor,en azindan ben öyle annadım,bilançoda makyajları ustadlar çok net paylaşmışlar,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. özellikle keskin ve yatırımcı ustadların bilanço hakkında paylaşımları ........

4. Teiaş ihalesi alınnmıştı ve ilk çeyrekte mal teslimi yapılacak denildiği halde teslimat yapılmadı bilançoda ticari mal rekoru kırılmıştı.İkinci çeyrekte mal teslimi yapılıp Faturlandırma yapılmış olursa ticari mallar erir.Birde mal iadeleri bilmemne burda çevrilmeyen fırıldak yok.Denetime tabi olsada 6 aylık ben bunların yaptığı bilançoya güvenmiyorum.6 aylıkta en önemli olay ticari malların teiaş a faturalandırılması.

5. KESKİNALİ Bey, tahminimizce yarın neler olabilir... Marbaş Alan Şeker ve sahte Metro neler çevirebilirler.

6. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

7. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

8. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Sayfa 109/628 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •