Sayfa 109/586 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 4685 madde; 865 - 872 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. JCR Eurasia Rating, Şirketimize ilişkin yürüttüğü kredi derecelendirme süreci sonucunda Şirketimizi "yatırım yapılabilir" kategoride derecelendirerek; Uzun Vadeli Ulusal Kurum Kredi Notumuzu "AA+ (Tr)", Kısa Vadeli Ulusal Kurum Kredi Notumuzu "J1+ (Tr)" olarak, notlara ilişkin görünümleri ise "Stabil" olarak belirlemiştir.

Tasarruf sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunarız.

2. Kimler döküldü kimler bu yolda

3. Biz dökülmedik.

Yüklü aldım, ikiye katladigi zaman çektim kalan ile devam ediyorum gittiği yere kadar umurumda değil.
     Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    Kimler döküldü kimler bu yolda
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Dolara gelen kısıtlama Ahmet Efendi'nin dolarları satıp hissesine yatırmasına vesile olur mu dersiniz..???

Geçte olsa doğru bir adım, bir yıl önce yazdığım önlemler listesinde yer alan bir maddeydi, umarım diğerlerini de hayata geçirir Hazine ve Maliye Bakanlığı..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

5.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Dolara gelen kısıtlama Ahmet Efendi'nin dolarları satıp hissesine yatırmasına vesile olur mu dersiniz..???

Geçte olsa doğru bir adım, bir yıl önce yazdığım önlemler listesinde yer alan bir maddeydi, umarım diğerlerini de hayata geçirir Hazine ve Maliye Bakanlığı..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    BDDK nın dövize bu hamlesi sektöre ve hisseye nasıl yansır acaba abi?

6. Sonuçta otele gelen turist dövizle geliyor,lüks evleri dövizle satın alıyor...belki de kiralar da dövize endeksli Borcu olmaması olumlu bu hamle karşısında...yeni yatırımlar yaparken kredi borçlanmasına gireceği vakit sıkıntı olabilir gibi...

Güzel yorum ... Sene sonu bir çok proje başlatacak o zaman kredi lazım olursa dövizi satacak belki de sattı bizim patron bu duyumu iyidir ;)
     Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    Sonuçta otele gelen turist dövizle geliyor,lüks evleri dövizle satın alıyor...belki de kiralar da dövize endeksli Borcu olmaması olumlu bu hamle karşısında...yeni yatırımlar yaparken kredi borçlanmasına gireceği vakit sıkıntı olabilir gibi...
    Bir dost

Belkide dövizi satıp ekgyo tenzilatlı erken ödeme bile yapmıştır ekgyo böyle bir uygulaması var nasılsa
     Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Güzel yorum ... Sene sonu bir çok proje başlatacak o zaman kredi lazım olursa dövizi satacak belki de sattı bizim patron bu duyumu iyidir ;)

Bir dost
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

Sayfa 109/586 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •