Sayfa 110/467 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 873 - 880 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    Apsuvahamza;
    15 kuruştan alıcı çıktı mı?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben o hisseleri alırım, çarşamba günü alabilirim 15 kuruştan..

ona ilaveten, 10 kuruştan, 80bin lot daha alabilirim. ( beklediğim para var, gelirse eğer)

bugün, mgk toplanacak ve olağanüstü hali 3 ay daha uzatacak. mahkemeden OLUMLU sonuç çıkma ihtimali yok...

şimdi ben mesaj attım ya, ÇIKAR YİNE MEÇHUL ALICILAR ORTAYA....( HİSSELERİN TÜMÜNÜ 40 KURUŞTAN ALACAKLAR VESAİRE...

telefon numaram 0 533 422 33 54.

kot dışında virman yolu ile devir oluyomuş. Garanti yatırıma sordum. hesabıma hisse virmanlarsınız, sonrasında parayı yollarım hesabınıza. önceden, elden, kefaleten vesaire teklif etmeyelim birbirimize lütfen....

sayın hamza 0,20 kuruştan 27.000 lot alıcı var bilginiz olsun..ytd numaram sizde var
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    ben o hisseleri alırım, çarşamba günü alabilirim 15 kuruştan..

ona ilaveten, 10 kuruştan, 80bin lot daha alabilirim. ( beklediğim para var, gelirse eğer)

bugün, mgk toplanacak ve olağanüstü hali 3 ay daha uzatacak. mahkemeden OLUMLU sonuç çıkma ihtimali yok...

şimdi ben mesaj attım ya, ÇIKAR YİNE MEÇHUL ALICILAR ORTAYA....( HİSSELERİN TÜMÜNÜ 40 KURUŞTAN ALACAKLAR VESAİRE...

telefon numaram 0 533 422 33 54.

kot dışında virman yolu ile devir oluyomuş. Garanti yatırıma sordum. hesabıma hisse virmanlarsınız, sonrasında parayı yollarım hesabınıza. önceden, elden, kefaleten vesaire teklif etmeyelim birbirimize lütfen....
    Deniz bey teklifiniz için teşekkür ederim. lakin son dakika gelişmesi oldu sayın Murat Doğan bey 27.000 lot hissemi 0,20 kuruştan alabileceğini söyledi bu durumda fiyat revizyonu yapmanız gerekecektir. He sözümüzü yememek adına kalan 1.000 lotumu size 0,15 kuruştan verebilirim.

4.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    bilir kişi raporları ile kayyum raporları sunulmuş bunlara itirazı olan var mı diye sorulmuş şayet itiraz durumu yoksa 25 ekim de sonuç çıkar mahkeme den 1 nci olasılık iflas etmesi 2 nci olasılık iflas erteleme nin kabul edilmesi 3 ncü olasılık o tarihe kadar alacaklılar ile anlaşma sağlanırsa davanın düşmesi (bu zayıf ihtimal olmaz)

benden de almak isteyen olursa 0.50 kuruşa almıştım 0.80 kuruştan satabilirim 5000 lot toplamda 4000 tl ye veririm ama herhalde şu ortamda bu fiyatı kimse vermez ama borsada olaydı şu an en az 0.60 kuruştan işlem görmeye devam ederdi bu da bir gerçek mahkeme gününe kadar 0.60 0.70 0.80 kuruşlarda dolaşırdı şeker piliç bile batmadan önce 1.10 du düşün yani batacak hisse 1.00 ediyorsa bu da 0.60 0.70 0.80 kuruş yapsın yani yapmıyorsa da batsın kardeşim yani 0 kuruş olsun farketmez

yazdıklarım yatırım tavsiyesi olamaz
    Alacaklılar ile anlaşma sağlanırsa dava düşer, bu zayıf ihtimal değil demişsiniz. Bence çok doğru, mahkeme tutanağına bakınca davacı sayısı azalmış temmuz tutanağına göre, bazıları ile anlaşma sağlanmış görünüyor. 65bin lotum var bende kalsın kimseye satmıyorum.
    Elektrikli araç furyası giderek genişliyor. Hükümetin teşvikleri olacak. Üreticiler arasında müjdat olursa tadından yenmez. Cumhurbaşkanının açıklama yapması bekleniyor. Durduk yere batık hisseyi kim almak isterki parasını çöpe atsın. Akıllanın beyler fiyatı yükseltin

5.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    Deniz bey teklifiniz için teşekkür ederim. lakin son dakika gelişmesi oldu sayın Murat Doğan bey 27.000 lot hissemi 0,20 kuruştan alabileceğini söyledi bu durumda fiyat revizyonu yapmanız gerekecektir. He sözümüzü yememek adına kalan 1.000 lotumu size 0,15 kuruştan verebilirim.
    tam da dediğim gibi oldu.

ben alıcı olunca, birdenbire alıcılar çoğaldı yine.

dert değil hamzabey, 5 kuruş fazla satışın 2 kuruşu benim hakkım bu durumda. ben olmasam o arkadaş çıkmazdı. 540 lira rica edeyim sizden.

o alıcıyada söylenecek bi kaç kelam var aslında ama, burası yeri değil.......durmuş , beklemiş, ben alınca , ....

6. 85 bin hissem var biraz verebilirim...ama bu işi nasıl yapacagımız da çok önemli

7. Ne kadara vereceksiniz?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 25 kuruş olur

Sayfa 110/467 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •