Sayfa 1104/1527 İlkİlk ... 10460410041054109411021103110411051106111411541204 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 8,825 - 8,832 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. YOK DOSTLAR BU İS BÖYLE
    YÜRÜMEYECEK TAKİBİNDE OLUP DA BEKLENTİSİ VE SPEK HİSSE Sİ OLAN VARMİ PATLAMAYA HAZIR HEYECAN YASATACAK Bİ İLERİ İKİ GERİ GELEREK CACIK OLMAYACAK KOZA VE İPEK DEN

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by jayjee Yazıyı Oku
    hocam vestl için ne düşünüyorsunuz peki?
    kusura bakma hocam vestel (peruklunun hisseleri) ve kozalaklar için artık grafik yok
    bunlar için teknik çizmem yorum yapacam sadece spek ne isterse onu yapar kozalaklarda.
    Peruklu ise canı ne isterse onu yapar yani 3 çeyrek bilabçoyu eksi gönderir 1 çeyrek artı gönderir. Peruklu ne isterse onu yapar diğerlerinde de benim nezdimde sadece temel gereği 15-20tl olunca defolup gidilecek hisseden ibaretler

3. İsdemir 1,21 TL, erdemir 1,38 TL temettü açıklamış, bizimki de..

4. deniz hocam kozaa da bende zarardayım ama ben sizden mümkünse algyo analizi istesem

5. Deniz hocam Ereğli ne alemde? Müsait olunca bir yorum bekleriz inşallah. Teşekkürler.

6.  Alıntı Originally Posted by Emekli62 Yazıyı Oku
    Sevgili Deniz, 89 dan beri borsadayım, senin gördüğünü adamlarda görüyor. Nasıl isterlerse öyle oluyor çünkü güç onlarda ve gördüğüm kadarıyla ciddi anlamda pozisyon değiştiriyorlar (niye?) Bizim bilmediğimiz bir şey var herhalde. Teknik yüzde yüz çalışacak diye bir şey yok, sapmalar olacak. Uzun zamandır takip ediyorum sizi ve baya iyisiniz. Kozayı doğru zamanda (sayenizde..en azından karar vermeme yardımcı oldunuz) terkedenlerden biriyim. Hala bu senette doğru zamanı bekliyorum. Dönüş zamanı oluşacak işlem hacmiyle kendini belli edecek zaten..Bırakmak yok yola devam şimdiden teşekkürler.
    abi, benim gördüğümü diğer hissesini çizdiğim adamlarda görüyor..bunlarla birlikte diğerlerinide çiziyorum gitmeyen hemen hemen kalmadı vestel ve kozalaklarda çuvalladım demek ki bende sorun yok bunlarda niye birisi patron birisi bildiğin düpe düz kozalaklar için diyorum kumar kağıdı. temel için ve 15,-20 tl kozaa için duruyorum duracam da. onun haricinde bundaki harcanan zaman da yazık adam gibi çok ucuz hisseler var.
    yaaa bir spek bir tacirlerden biri işlem yaptı diye 500k blok mal aldı diye tahtayı 40 kademe aşağısına basar mı. Niye tupraşta aselsanda olmuyor bunlar. Neyse ben dediğim gibi sadece bunun temelini de tükerem ben sadece HABER odaklı beklentisi için burdayım. Olurda bu O.Ç osmanlı çocuğu yerli kozaa speği 4,30 altına verirsen her rakamda toplarım. sana da 15 tl deden veririm malı benim acelem yok.
    ömürlük malımı da 7,80 den çıkacam bundan.
    bunun not görünümü yatım yapılabilirlikten yatırım yapılamazlığa düşürdüm

7.  Alıntı Originally Posted by Matzek Yazıyı Oku
    Deniz hocam Ereğli ne alemde? Müsait olunca bir yorum bekleriz inşallah. Teşekkürler.
    trend tepesinden yemiş satışı. bu hisse için 8,83 üzerinde kalsın yeter 12,xx teknik hedefi
    kar realizasyonu bundaki

8.  Alıntı Originally Posted by nightbirdss Yazıyı Oku

yeni oyuncuların sahaya girmesini bekleyeceğiz...yada başka bir bakış açısı ile ağaların alttan maliyet kapatma işleminin sona ermesi bekleyecğiz..fakat.. 5,66-5,58 den sanki bir daha mal dolduracaklar bu kozaa 2 li dip yapmadan gitmez...ama deniz hocam ne der birde o değerlendirsin öğle arası..müsait ise..herkese syglar....
     Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Kozaa ve vestelde cuvalladım birdaha kozu grafiği çizmiyecem
    çizeriz hocam çizeriz ....ben seni öğle vakti ayıktırdım ama yorum yapmadın....bir ara bana bile lolo yapıyorlardı (5.83 üzeri 5,95 dediğimde ama 5,83 ün üzerine atamadılar..o dakikadan sonra... çünkü onun üzreinde bir başka kodaman gelip alma ihtimalini göze alamadılar...5,95 e giden bir kozada maliyet onlar için daha pahalı olurdu neden 5,95 i görenler (ben bile )takviye yaparak yukarı 6,13 taşımaları..onların snaryosuna ters idi...neyse bugünde geçti sen mutlaka yaz....hatasız olmaz zaten bu işler ...hata yapacağız ki adına tecrübe diyeceğiz...syglar hocam...

Sayfa 1104/1527 İlkİlk ... 10460410041054109411021103110411051106111411541204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •