Sayfa 111/1002 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Viop-XXXI

Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    dün biri vardı, ilk defa işlem yapacaktı ve short açacaktı, ne yaptı acaba?
    az önce açtım hocam şimdilik 1 xu30 kontrat açtım. izliyorum.

2. 10.15 den yoncaları gönderdik

3.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    az önce açtım hocam şimdilik 1 xu30 kontrat açtım. izliyorum.
    hayırlı olsun, inşaallah senin de el atmanla bu boğaları kesecez artık

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Oyunagelen bak ben anlık pozu yazdım sen şimdi ne dion lonk mu cort mu buradaki herkes grafik biliyo rahat ol

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kardeşim 1 dk 5 dk paylaşığ duruyorum ne yazııyorum1645 üstünde boğa 1660 üstünde deli boğa bak grafik ile paylaştım 1645 altında ayı 1637 altında DELİ AYI şart ve koşulları da yazdım..!! 5 dk tradingwievde de paylaştım toplam 7 indikatörlü sistem ile yazdım bunu.!! BAK EKGYO ATTIM burda zindremed dışında EKGYO dan bahseden yok iken.!!!!!!
    ah ah ah ah..!!HEP YANLIŞ ANLAŞILIYORUM.!!!
    4H 1H 15 DK 5 DK YERİ GELİRSE 1 DK teminatı büyük sığ olmayanlarda bakarım.!!!
    portföy dediniz portföy de attık sistem denemesi de attık EKGYO DAN.!!!
    endeks vadeli de görüşümüzü de söyledik EVET ŞİMDİ TOP SENDE ne yapacağız efenim.!!!

5. 1658 den lonk vurduysan başka 1648 den vurduysan başka. 1658 den 1648 e kadar cort geldiysen ( benim gibi ) başka. Başka başka yani. Anlık poz yazdık ötesi berisi sistemi yok kapanırken de yazarız he kimse de bana bakıp işlem yapmasın çok kaybettim çok da kaybediyorum daha çok da kazandım nasip bu poz ne olur bilemem.
     Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    kardeşim 1 dk 5 dk paylaşığ duruyorum ne yazııyorum1645 üstünde boğa 1660 üstünde deli boğa bak grafik ile paylaştım 1645 altında ayı 1637 altında DELİ AYI şart ve koşulları da yazdım..!! 5 dk tradingwievde de paylaştım toplam 7 indikatörlü sistem ile yazdım bunu.!! BAK EKGYO ATTIM burda zindremed dışında EKGYO dan bahseden yok iken.!!!!!!
    ah ah ah ah..!!HEP YANLIŞ ANLAŞILIYORUM.!!!
    4H 1H 15 DK 5 DK YERİ GELİRSE 1 DK teminatı büyük sığ olmayanlarda bakarım.!!!
    portföy dediniz portföy de attık sistem denemesi de attık EKGYO DAN.!!!
    endeks vadeli de görüşümüzü de söyledik EVET ŞİMDİ TOP SENDE ne yapacağız efenim.!!!
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    O konuşurken Aselsan hareketlenmesin hocam.....malum uzay sözkonusu....
    Tuprs ve petkm e de mal geldi tahtaya zaten..
    asels dünden beri çaktırmadan mal çekiyor gibiler..
    Haklı olabilirsin..

Ama çoğul kullandı ve halkımıza dedi..Yani halkımızın anlayacağı şeylerde olacak sanki..
    Kredi borçlarının ötelenmesi falan olabilir..

önceden söylemiştim ama bi daha söyleyim belki biri çıkar madalye takar boşboğazlık böyle bişey işte.. YKBNK 95 destek diye bi mesajım vardı onu şimdi 94 e çekiyorum dahada kurtarmaz kırılırsa işiniz almanyada iyi olur
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Habere pek bel bağlamamak lazım.
    Reis bizim hayrımıza bir müjde açıklamaz.
    Ne zaman bizim hayrımıza bir icraat yaptı ki zaten.

Sayfa 111/1002 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •