Sayfa 111/1002 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

Eğer bunu kullanırsak, sokakta yürürken dötümüz başımız oynamaya başlar, şimdiden haber vereyim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Eğer bunu kullanırsak, sokakta yürürken dötümüz başımız oynamaya başlar, şimdiden haber vereyim.
    Hey allahım sisteme sizin görüntünüzü tanımlayın her an nerede olduğunuzu ne yaptığınızı mobeselerle anında bilelim diye millete çağrı yapsan ulan değişik sen bizi aptal mı sanıyorsun deriz.Ama gavur bak nasıl gönüllü ediyor adamı.Bir ara millet pokemon oyunu oynuyoruz diye memleketin her mekanını görüntülü kayda alıyordu ,putin oyunu anında yasakladı,bu oyun casus yazılımdır bizim her yerimizi kapalı mekan dahil elimizle adamlara deşifre ediyoruz demişti.Bizde de mecliste korumalar pokemon avlıyorlardı internette görüntüler vardı.

Hoş gerçi ben çoğumuzun yüz tanıma sistemi ile halihazırda kayıtta olduğumuzdan eminim de kalan üç beş kişiyi de bu şekilde sisteme kaydederler.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Hoş gerçi ben çoğumuzun yüz tanıma sistemi ile halihazırda kayıtta olduğumuzdan eminim de kalan üç beş kişiyi de bu şekilde sisteme kaydederler.
    Abi bnm retina yi tarayip kaydettilerdi
    Artik renkli lensle geziyom

Saka lan saka

Retinaya gerek yok moruk,her insanın yüzünde estetikle bile değiştirilemeyecek o insana özgü eşsiz parametreler ölçüler vardır,o yüzden yapay zekadan kurtuluş yok.

Yahu eski bir çantayı makinaya tanımlıyorsun,o çantadaki deformasyonların analizi ile milyonlarca çanta içinden o çantayı görüntülerden buluyorlar,kaldı ki çanta ilk üretim anında birbirinden farksız üretilen bir şey.

Valla. Pegasus yukluyolar uzaktan
    Muhim adamlarin telefonuna
    Seni 1 mm hata payiyla buluyo zate
    Hem de telefon kapaliyken dahi
    Pilini cikarman lazim
    Onla da Kim ugrasir
    Zate programi silsen
    .bneler bu defa daha bi iskillenir
    Pislik yapmiycaa varsa Yapar
    Yani kaderde varsa uzulmeyeceeeegn ya haci)))

Kaderde var moruk,ben sistemden kaçışın mümkün olduğuna inanmıyorum.Big brother çağındayız.Ona göre her hareketinizin kayda alındığını bilerek davranın.Yahu bizim millet olaya o kadar uzak ki,kadın kocasını sevgilisine öldürtüyor,ondan sonra iş tamam mı öldürdün mü diye mesaj atıyor ,sonra mesajı siliyor mesaj silindi gitti sanıyor))))))))))

Sayfa 111/1002 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •