Sayfa 111/238 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 1899 madde; 881 - 888 arası.

Konu: GBPUSD (Cable)

Şu seçim dönemini kazasız belasız atlatırız inşallah. Hersey rayına oturur

Terste kalanlarin Allah yardımcısı olsun..

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Ne kadar değişmiş. Bütün resimlerine bakmalıyım.

Teşekkürler

Ve kib
    Güzel bir değişim olmuş. Ben de baktım paylaşımlarına enerjisi yüksek hayat sevgisiyle dolu bir kadın..

Dow 33980 e çıkabilir fibo sinyali oluşturmuş. Akşam Fed den sonra shortlamaya baslicam.. 33980 görürse süper olur

15 dk lik ortalama yukarı kesmis Altında. Süper bir hareket bekliyorum.. Yukarı yönlü.

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    15 dk lik ortalama yukarı kesmis Altında. Süper bir hareket bekliyorum.. Yukarı yönlü.
    DOW, BIST...Grafiklerine hiç bakmadım. Bir defasında siz deyince DOW grafiğine bakmıştım, yalan olmasın.

Anneler günü için anneme telefon aldım, kargoya vermeleri için mağazaya bıraktım ve yeni döndüm eve. Burada kış tamamen bitti, inanılmaz sıcak dışarısı. Allahtan ev serin.

XAUUSD ben alım işleminde beklemedeyim. Sözde 6-7 gün tutacağım işlemi. Çılgın gibi bir hareket mi bekliyorsunuz? Siz yukarı gidecek diyorsanız kesin gider. Teyit oldu.

GBPJPY ve CADJPY paritelerinde işleme girmedim onlara da marjin ayırmamak için. Kesin coşa coşa giderler ve işleme girdiklerim tin tin tin diye ilerler.
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Altından bahsediyorsak 2050 'leri görüyorum ben kısa sürede.

Bunun sebebi de konsolidasyon bölgesinden sert çıkış mumu. Normalde bu sertlikteki hareketlerden sonra piyasa soluklanır ve hemen arkasında aynı uzunlukta hareket olur. Bu çoğu zaman işleyen bir mekanik. Zaman hesabıma göre bu bugün dahil 6 ya da 12 Mum içinde gerçekleşmesi gereken bir seviye.

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Güzel bir değişim olmuş. Ben de baktım paylaşımlarına enerjisi yüksek hayat sevgisiyle dolu bir kadın..
    Bunu görünce şok oldum. Hem de çoluk çocuklu bir kadın. Ne disiplin!!!

https://www.instagram.com/reel/Cfv_K..._web_copy_link

Bu arada zat-ı muhterem kulaklarımızın pasını silsin...

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Altından bahsediyorsak 2050 'leri görüyorum ben kısa sürede.

Bunun sebebi de konsolidasyon bölgesinden sert çıkış mumu. Normalde bu sertlikteki hareketlerden sonra piyasa soluklanır ve hemen arkasında aynı uzunlukta hareket olur. Bu çoğu zaman işleyen bir mekanik. Zaman hesabıma göre bu bugün dahil 6 ya da 12 Mum içinde gerçekleşmesi gereken bir seviye.
    Yeni zirve bekliyorum ben öyle abartı birşey değil..

Açıkçası çıkması çok işime gelir

Aşağı düşeceğine kesin gözüyle bakıyorum ama çıkıştan sonra. Biraz daha fazla kazanmak niyetindeyim..

Sayfa 111/238 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •