Sayfa 1114/1527 İlkİlk ... 11461410141064110411121113111411151116112411641214 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 8,905 - 8,912 arası.

Konu: Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Şu ereğliyi almadığımız yanıyorum, bu çin muabbeti demir işinde korkuttu milleti. Asıl sorumu soruyorum seçim öncesi banka tarafından verilen mevduat faizlerinde bir aydır ciddi düşüş var hatta ev kredileri de 1,89�dan 1,49�lara düştü ha kimseye vermiyorlar o ayrı.

Kriz yavaş yavaş geçiyor mu yoksa seçim sonrası 2. Çeyrekte daha da daralacaz mı. Amacım siyaset değil çeşitli bağımsız ekonomistleri de dinliyoruz, forum kardeşlerimizi de dinlemek iyi olur.
    Geçtiğimiz secimlerde konut kredisi secimden 20 gün önce miting alanından verilen emirle kaça düştü.. seçimden sadece10 gün sonra devlet bankalarında kaça çıktı bi bakıver hocam.. bu sahtekarliklarin zamanında 2 anahtar dağıtan sahtekarlarliklardan ne farki var söyleyiver bana..muhalefetin emekliye bayram ikramiyesi vericez secim yatirimina o zaman sn Binali Yıldırım.. bunlarin kıçı açıkta kalmis.. hangi parayi verecekler parami var yalan söylüyorlar diye miting alanlarinda dalga geçti.. sonra ne oldu.. bir sonraki secimde sanki amerikayı kendileri keşfetmiş gibi kendileri bayram ikramiyesi ile secimi kazandı.. bu politikacimiz ozaman basbakan sonra meclis baskani simdi ibb başkanlığına aday..korkuyorum en son bizim köyde muhtarligi da ele geçirecek diye
    Bu ülke.. bu iktidar ve bu muhalefet kapasitesi ile adam olmaz vesselam..

2. akadian hcm 4 ayak üstüne düştün
    aselsana yabancılar geldi

3.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Geçtiğimiz secimlerde konut kredisi secimden 20 gün önce miting alanından verilen emirle kaça düştü.. seçimden sadece10 gün sonra devlet bankalarında kaça çıktı bi bakıver hocam.. bu sahtekarliklarin zamanında 2 anahtar dağıtan sahtekarlarliklardan ne farki var söyleyiver bana..muhalefetin emekliye bayram ikramiyesi vericez secim yatirimina o zaman sn Binali Yıldırım.. bunlarin kıçı açıkta kalmis.. hangi parayi verecekler parami var yalan söylüyorlar diye miting alanlarinda dalga geçti.. sonra ne oldu.. bir sonraki secimde sanki amerikayı kendileri keşfetmiş gibi kendileri bayram ikramiyesi ile secimi kazandı.. bu politikacimiz ozaman basbakan sonra meclis baskani simdi ibb başkanlığına aday..korkuyorum en son bizim köyde muhtarligi da ele geçirecek diye
    öyle deme hocam bu adamlar abdestli eli yüzlü nurlu alınları secdeye giden kul hakkı yemeyen hatta yolsuzluk rüşvete isimleri dahi bulaşmamış muhteremler
    oysa öbürleri camileri yıkan eşek gezdiren içkici türbanla uğraşan hatta camilerde bile içki içen kendini bilmez ayyaşlar

4.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Haklısın hocam hepsine şahit olduk. Fakat 4. Çeyrekte ciddi daralma bekleniyordu bizim şirketler iyisiyle kötüsüyle yine fena kar açıklamadılar. Seçim sonrası 2. Çeyrek için den aynı şeyler söyleniyor o yüzden zarara razı olup çıksam mı borsadan diye düşünmüyor değilim. 2.çeyrekten cidden korkuyorum.

5. Aselsan pasta alabilirmiyiz teşekkürler

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. deniz hocam karsn yorumlayabilir misin
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

Sayfa 1114/1527 İlkİlk ... 11461410141064110411121113111411151116112411641214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •