Sayfa 113/1002 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 897 - 904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    O evrakta sahtecilige girer
    Heralde
    Bilmiom
    Ya ne cevirmesi
    Chicken translate
    Pilic cevirme

Netice
    O kadar Kamera Siber guvenlik vs vs
    Bence Suçlar azalmadi
    O ayrı, zamanında giyotin cezası varken giyotine giden suçlular arasında araştırma yapılmış ,çok büyük bir yüzdesi daha evvel giyotin cezasını görmüş ,cezanın korkunçluğunun farkında,ama bu onları suç işlemekten alıkoymamış.Suç insanın doğasında var,suçlar azalmaz,ama suçluların takibi yakalanması çok ama çok kolaylaştı.Biri yakalanmıyorsa yakalanması istenmiyordur.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    O ayrı, zamanında giyotin cezası varken giyotine giden suçlular arasında araştırma yapılmış ,çok büyük bir yüzdesi daha evvel giyotin cezasını görmüş ,cezanın korkunçluğunun farkında,ama bu onları suç işlemekten alıkoymamış.Suç insanın doğasında var,suçlar azalmaz,ama suçluların takibi yakalanması çok ama çok kolaylaştı.Biri yakalanmıyorsa yakalanması istenmiyordur.
    Bunu ilk defa duydum
    Giyotin olayini
    Valla orasi dogru
    Gaztede arada yazar
    36 suctan yargilandi vb gibi ama geziyo
    Ama noorecegin Abi
    Nufuzlu isen baska degilsen baska
    Begenmiyen norvece tek yon bilet Alsin madem
    Ama abd de de bu sekil donuyodur Olay
    Mesela hkm i tuttular bende kongrede senatorum meselaaa
    Ariyom deyom serif e
    Tabi ana avratta giydiriyom ona
    Deyom hkm bzm Adam
    Birakin lan
    Yes sir
    Tmm efendim

Yapicak bisey yok
    Duzen boyle

Kongrede senator ,hkm ve şerif üçlüsü ve dediğin olay şablonu dünyanın tüm coğrafyalarına uyabilir,elbet değişik derecelerde uyar.Misal eminim bizde bile nadiren buna benzer şeyler oluyordur.Mümkün yani.)))))))))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,638
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Yavuz Bingöl: Twitter ı bıraktım, insanların birbirine saygısı yok.

AKP destekçisi şarkıcı Yavuz Bingöl, artık sosyal medyayla ilgilenmediğini belirterek İnsanların hiç birbirine saygısı yok, o cenahtan ayrıldım. Kullanmıyorum Twitter'ı, tamamen bıraktım. dedi.

https://www.birgun.net/haber/yavuz-b...isi-yok-359671

Her gun ne okuz oldugunu hatirlatanlar yuzunden diyecek hali yok.
    Dökülmeler hızlanacak gibi,gözleri kör değillerya önlerinde tiyatro oynanıyor.sosyal medya işin bahanesi deniz bittiği için.

Özledikçe çağırıyorsunuz ama gelmeyeceğim ben yoluma devam ettim. Siz artık sizi öpecek başka birni bulun.
    Son düzenleme : ayhan53; 25-09-2021 saat: 19:49.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Post

Kürtaj deyince birazda ben bakayım dedim.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Fatura tuhaf
    Bu devirde
    Orange juice
    Portakal suyu
    Avm de 14 tl
    Demekki
    Hamburger den eyi gecirdim deyip
    Onun fiyati dusuk tutmus

Sayfa 113/1002 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri