Sayfa 114/997 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 905 - 912 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
     Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Ee at gözlüğü takmamak lazım ..biraz devlet büyüklerini dinlemek lazımmış ben bunu öğrendim. Binali Yıldırım ilk dedi trump koltuğa otursun bu dolar düşer dedi.TL ile ticaret başlayacak dediler gülüp geçildi. Ref den sonra körfezden para gelicek dendi kimse kaale almadı. İşte doların durumu ..şimdi de faizsiz sigortacılık gelecek .dünya insan var bu işlere girmeyen .bundan sonra hem körfezden hem yurt içinden büyük tasarruflar olur. ..

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben de Reis halleder sikinti yok diyorum ama beni de dinlemiyorlar.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. forum yoldan çıktığı için bir süre forumda olmayacağım.herkese yatırımlarında başarılar.

3. Mesala İstanbul Turist Mevsiminde İlaç İçin TURİST Bulamayan Kapalıçarşıyı KISKANDIRAN Haber :

Ufacık Yunanistan'ın Santorini Adası Turist Sayındaki Patlamadan Şikayetçiymiş

http://odatv.com/turklerin-de-gozdes...109171200.html

.....................

Kladıraçlı Piyasaların PİRİ için ŞoK Talep:

ABD'de Soros'un "terörist" ilan edilmesi için on binlerce imza

http://odatv.com/images/2017_09/2017...9171200_m2.jpg

4.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Ee at gözlüğü takmamak lazım ..biraz devlet büyüklerini dinlemek lazımmış ben bunu öğrendim. Binali Yıldırım ilk dedi trump koltuğa otursun bu dolar düşer dedi.TL ile ticaret başlayacak dediler gülüp geçildi. Ref den sonra körfezden para gelicek dendi kimse kaale almadı. İşte doların durumu ..şimdi de faizsiz sigortacılık gelecek .dünya insan var bu işlere girmeyen .bundan sonra hem körfezden hem yurt içinden büyük tasarruflar olur. ..

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben de Reis halleder sikinti yok diyorum ama beni de dinlemiyorlar.
    Syg,
    Reis halletmesine halleder de, halletme tarzı , sorunları farklı yöntemlerle erteleme ve bu erteleme sürecinin ardından daha şiddetli olarak bugünkü sorunların daha da kuvvetlenerek karşımıza çıkması şeklinde tezahür edebilir. Bu nedenle ileride enerji birikimine neden olacak halletme tarzını şahsen Türkiye'nin orta ve uzun vadeli ekonomik sistemi için uygun görmüyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. Bi abimiz vardı 3.8880 den 145 bin usd aldı

Yapma abi etme dedim, benim oğlum amerika da okuyor dolar uçacak sen ne bilirsin dedi benim oglum ekonomi okuyo dedi.. abinin yaşı da 60 civarı yani bu ülkede herşeyi görmüş biri. .

Sonuç ha bozdum ha bozucam diye diye..

Para hala vadesizde. .

Cds 160 a indi usd 3.41 sessizce indiriyolar doları dikkat etmek lazım..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
     Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    forum yoldan çıktığı için bir süre forumda olmayacağım.herkese yatırımlarında başarılar.
    Iste kaybettik Power'i..
    Syg,

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    forum yoldan çıktığı için bir süre forumda olmayacağım.herkese yatırımlarında başarılar.
    Dolar yükseldiğinde yine bekleriz.

YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
    Ben adamin uzerine fazla gitmeyin. O kendini orada rahat hissediyor derdi para kazanmak degil varligini korumak dedim ama dinlemediniz cok uzerine gittiniz.
    Syg,

Sayfa 114/997 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •