Sayfa 114/814 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon
Arama sonucu : 6506 madde; 905 - 912 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Nerdesin eyyyy uluların ulusu cirkin ördek yavrusuuu!!!

2.  Alıntı Originally Posted by morpheus1 Yazıyı Oku
    Nerdesin eyyyy uluların ulusu cirkin ördek yavrusuuu!!!
    Ya da. Eyyyy dehaların dehası hisse.net'in yüzkarası

3. Noldu la tosuncuklar. Gizli hazine mi buldunuz. Ansa ya giren herkesin onlar okuyabilcani ben zaten bilmiom mu

4. Alirim satarim size noluo toplamda ansa da baya kardayim. Sizin gibi bos beklemekten iyidir. En son alislarimin maliyeti 1.21 yarisini 1.18 19 dan bosalttim. Ekstra kar arayisinda olur ole vakalar. Noron enjekte ettirin

5. Hani çok dehaydın dur bakalım transa kactan niyetlenecen tekrar hani millete yol gösterion aydinlation ya 40 lara salacak vs diye buralardan gelirsen iyi gülerim gerçi açık etmezsin heralde o kadar da değildir dehan )

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Bak ilkokul seviyesinde anlatiom. Sadece son 2 haftaya bak. Siz elinizde ayni lotlarla trnsk da pinekliomusunuz. Evet. Ben ansa trnsk mekiklerimde yaptigim kar zararimdan cok yukarda mi. Yukarda. 2 hafta onceki trnsk lotlarina yine ayni sayida sahibim. Ekstradan 7bin tl cepte. Sizin kafaniz ne bassin. Hadi devam yavruuu. Lokman koy oglum muzuuuu

7.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    Alirim satarim size noluo toplamda ansa da baya kardayim. Sizin gibi bos beklemekten iyidir. En son alislarimin maliyeti 1.21 yarisini 1.18 19 dan bosalttim. Ekstra kar arayisinda olur ole vakalar. Noron enjekte ettirin
    Boş beklemek derken kendin ansa da yazmışsın bende sabır olsa çok zengindim diye simdi de sabretmeyi boş beklemek dion buradan çıkan sonuç seni dinlememek bir daha da insanları kendin gibi sabirsizliga yönlendirme sen kendin ne yaparsan yap...

8. Ettim bile tosunn �� 40 lara gelmeden yine satarim ben sen dert etme

Sayfa 114/814 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •