Sayfa 114/1001 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 905 - 912 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Dikelir gibi. Haberler viagara etkisi yapar.
    Kapanışta endeks hisseleri toplamıştı iyi öyleyse alayını boşaltırım 😀😀

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Üstad bugün ahiret için çalışıyor belli ki daktirim eskiden olsa sizinle gurur duyardı ama bu ara biraz sitemli sanki

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ustad bu dunya bitmeyecek gibi bu dunya bu dunya yarin bitecek gibi ahiret için çalışılmalı .bu ara cocuklarin yeni okullariyla ilgili kosturmaca var.nobete geldim..carsamba sabahina kadar hastanedeyim. Isyeri hekimligi bi yandan.. ekimden itibaren cezaevinde başlıyorum nöbetlere

Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Ustad bu dunya bitmeyecek gibi bu dunya bu dunya yarin bitecek gibi ahiret için çalışılmalı .bu ara cocuklarin yeni okullariyla ilgili kosturmaca var.nobete geldim..carsamba sabahina kadar hastanedeyim. Isyeri hekimligi bi yandan.. ekimden itibaren cezaevinde başlıyorum nöbetlere
    Bizim altkatta da doktor var ne zaman hastaneye gitsem ya izinli ya rapor yada tatill çalıştığı yok , bi kez hastanede yakaladım ondada muayeniyi yarı bırakıp çıkmış gitmiş
    Drselçuk böyle bir çalışma olurmu ya

Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Bizim altkatta da doktor var ne zaman hastaneye gitsem ya izinli ya rapor yada tatill çalıştığı yok , bi kez hastanede yakaladım ondada muayeniyi yarı bırakıp çıkmış gitmiş
    Drselçuk böyle bir çalışma olurmu ya
    olmaz kardeşim ..abin yani ben masallah atom karınca..yaşım 44..tüm hastaneler benı arar gel nobet tut dıye..

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Emmi genç çıktı ya yolun yarısındaymis

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu forumun en yaşlısı benimdir nick name den belli eawing desem kime ne çağrıştırıyo bakim bilen varmı yaşı ortaya çıkacak

Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    olmaz kardeşim ..abin yani ben masallah atom karınca..yaşım 44..tüm hastaneler benı arar gel nobet tut dıye..
    Ben abi oluyorum malesef istemezdim ama😞

Ortam çok gerildi ben çıkıyorum gerginliği sevmiyorum yarın için trade yapacak hisseleri çalışayım iyi geceler

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hic kimseyi bilmiyorsunuz ama ne hikmetse bana takmissiniz
    cuma ankaradayım.gel bi yemek yıyelım alkolsüz yerde..ekrem coskun döner ..yemekler benden ..

Sayfa 114/1001 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •