Sayfa 115/634 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 5068 madde; 913 - 920 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Arkadaşlar bırakın bu gap gup olaylarını gap bir tek bu lanet olası hissede mi var, dibi yok bu adi hissenin kaç yıldır kanımızı emdi serefsizoğlu ********ler, buna çanak tutan yöneticilere ne demeli acaba bilemiyorum.

2. iyi akşamlar 21,65-21,60 buralara degip destek alması muhtemel daha aşagıda 20,35 sırayla 19,90 ve 18,85 var ben 21,50 ler gibi döner diye düşünüyorum 29 üstü geçilip 3 gün kapanış yaparsa yükseliş başladı diyebiliriz logoritmik grafikte 18,85 dip gözüküyor hayırlısı yatırım tavsiyesi değildir iyi akşamlar...

Desteklerimiz 19,19 kırarsa 18,81 zıplarsa hedef 29 (İstanbul'un fethi) ytd

4. Neresinden bakarsan bak akıl almıyor biraz vicdan biraz ahlak biraz namus

kurthan

Teknik analizi severim ama Aselsan'ın (ve bir çok hissenin) düşüşü ne zaman durur nereden döner sorusunun tek bir cevabı var. O da bir soru aslında:

Satan fonlar ne kadar daha mal satmak istiyorlar???

Alıntı Originally Posted by Olabilir Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bırakın bu gap gup olaylarını gap bir tek bu lanet olası hissede mi var, dibi yok bu adi hissenin kaç yıldır kanımızı emdi serefsizoğlu ********ler, buna çanak tutan yöneticilere ne demeli acaba bilemiyorum.
    Bankalar kendi hisselerini alıyorlar. Şişe, Koç hisseleri, bimas vs vs hisse geri alımı yapıyorlar. Temettü hisseleri zaten çok yükseldi ve sert satış da yemiyor. Geriye iyi şirket olan ama sahipsiz hisseler kalıyor. Fonlar satmaya başlayınca direk camdan atlıyor hisse.

7. Memlekette bu hisseye duygusal bakıldığı kadar hiç bir hisseye bakılmıyor
    borsacı her şirkete aynı akıl gözüyle bakar .
    Bilançosu iyi değil bu kadar basit , neden iyi olmadığını da herkes biliyor
    Yabancı olayı ise 2 sene önce %65 olan oran , şimdilerde %35 lere gelmiş ,her hisseden çıkıp gidiyor ama bazılarından hızlı çıkış yapıyor
    Bunun sebebi de kısa ve orta vadede o şirketle ilgili istikbal görmediğindendir
    Yabancı satışı normale dönmediği sürece almam beklerim , Aselsana bakış açım budur
    Bu şirketten huzur hakkı alan var mı bilmiyorum , bir de ona bakayım

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Memlekette bu hisseye duygusal bakıldığı kadar hiç bir hisseye bakılmıyor
    borsacı her şirkete aynı akıl gözüyle bakar .
    Bilançosu iyi değil bu kadar basit , neden iyi olmadığını da herkes biliyor
    Yabancı olayı ise 2 sene önce %65 olan oran , şimdilerde %35 lere gelmiş ,her hisseden çıkıp gidiyor ama bazılarından hızlı çıkış yapıyor
    Bunun sebebi de kısa ve orta vadede o şirketle ilgili istikbal görmediğindendir
    Yabancı satışı normale dönmediği sürece almam beklerim , Aselsana bakış açım budur
    Bu şirketten huzur hakkı alan var mı bilmiyorum , bir de ona bakayım
    Yabancı oranı 22,58 şu an.

Sayfa 115/634 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •