Sayfa 1159/1974 İlkİlk ... 159659105911091149115711581159116011611169120912591659 ... SonSon
Arama sonucu : 15790 madde; 9,265 - 9,272 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. https://m.patronlardunyasi.com/haber...miz-var/279753

Patronlar Dünyası
    @patronlar
    ·
    5s
    Beklenen İstanbul depremiyle ilgili kritik açıklama
    Yerbilimci Prof. Dr. Naci Görür:
    "En iyi ihtimal 2044"
    Bak şimdi seçimden sonra ve yeni seçime 10 gun kala yine konuştu.
    Şifre var, hiç hayirli bir adam degil bu.
    Yine de bu sefer vadeyi uzun tutmuş. 2044'de kim öle kim kala. Yarina cikacagimiz belli degil.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. https://www.odatv4.com/siyaset/mhp-n...ozler-18538708

MHP'den seçim sonuçlarının ardından kritik bir konuma gelen Sinan Oğan'a yönelik peş peşe tepkiler geldi. Bahçeli'nin Başdanışmanı Eyyup Yıldız, "Pazarlık payın kalmadı başka kapıya. 1 turda biter bu iş. Mezar soyguncuları sizi" dedi. Yıldız'ın ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter ise "Onun bunun mahallemize gece kondu yapmasına müsaade etmeyiz" ifadelerini kullandı. Odatv'nin ulaştığı Yönter cephesi, paylaşımının hedefinin Sinan Oğan olduğunu doğruladı.
    Mhp'de Ulvi Izzet Yonter onemli bir isimdir. Bahceli ve Mhp kurmaylarinin, Bahceli sonrasi Mhp'nin basina gecirmek icin yetistirdigi bir isimdir.
    Fakat diş dinamik bunu bence uygun gormuyor.

3. Ömer Murat
    @omermurat_
    ·
    2d
    Kılıçdaroğlu'nun 5 puan farkla ikinci turu kazandığını gösteren anketler daha yayınlanmadı mı? Niye geciktiler acaba?

4. serdar akinan
    @serdarakinan
    Kılıçdaroğlu adaylıktan çekiliyor.

Ülke 11 gün sonra referanduma gidiyor.

Üç ay sonra Cumhurbaşkanı adayının Mansur Yavaş.
    İmamoğlu'nun CHP Genel Başkanı, Canan Kaftancıoğlu'nun teşkilattan sorumlu Gen. Bşk. Yrd. 'cısı olacağı ilan ediliyor.

Erdoğan 51'i bulamıyor.

Meclis baştan sona değişiyor.

Masada bu olasılık var dersem ne dersiniz?

5.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Sabah Gazetesi Almanya Temsilcisi İsmail Erel ve Cemil Albay evlerine Alman Polisinin düzenlediği baskın ile gözaltına alındılar.
    Fahrettin Altun: Almanya’da Türk gazetecilerin sabahın erken saatlerinde evlerine ve ofislerine baskın yapılarak gözaltına alınması ve ekipmanlarına el koyulması, çok açık bir şekilde basın özgürlüğünün ihlal edilmesidir.

6. arsız
    @baskanarsiz
    ümit hocam seçim kampayası ve süreç için tesbih koleksiyonunu arabasını satmış koskoca adam oturup hüngür hüngür ağlayacağım
    arsız
    @baskanarsiz
    ·
    1 sa
    iktidara muhalefete yanlayarak makam mevki para sahibi olabilirdi ama Türk milleti için dışlanmak pahasına doğru bildiklerini söyleyip mülteci konusunda herkesi hizaya getirdi ne yaptı ne etti Türk Milliyetçilerinin seçimin kilit adamı olmasını sağladı vallahi senden razıyız
    arsız
    @baskanarsiz
    ·
    1 sa
    şöyle bir kampanya başlatmış hocayı seven arkadaşlar partiye destek olmak isteyen varsa diye bırakayım şuraya

mrs yzb afetov
    @mrsyzbafetov
    Türkiye'nin etnik cehenneme dönüşmemesi için bugün sigara ve kahve içmiyorum.

Alıcı: Zafer Partisi
    Ziraat Bankası TL Hesabı
    IBAN: TR28 0001 0013 9597 4886 8550 08

(Bağış yapmak isteyenler alıntılayarak ya da DM üstünden dekontları paylaşarak destek olabilirse çok sevinirim)
    #hazineyoksabizvarız

7. Dr. Dursun ÇİÇEK
    @drdursuncicek
    ·
    53d
    Kaftancıoğlu güncel tutanaklara göre istanbul seçim sonuçlarını açıkladı. Kemal KILIÇTAROĞLU % 51.42
    Recep tayyip erdoğan % 43.91
    Sinan Oğan % 4.37
    Türkiye geneli için aynı sonuçların bir an önce CHP GENEL MERKEZİ tarafından kamuoyuna açıklanmasını talep ediyoruz..

8. Fatih Portakal: Hep kafamda şu soru var benim; Erdoğan yüzde 49,5, binde 6, itirazda bulunmadı. Aslında tekrardan saydırabilirdi oyları ama ona girmedi Erdoğan. Neden sorusunu soruyorum, cevabını bulamıyorum.
    Lan bunu seçim gecesi soracaktın.
    Ben bunu seçim gecesi 2 kez yazdım ve sildim.

Sayfa 1159/1974 İlkİlk ... 159659105911091149115711581159116011611169120912591659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •