Sayfa 116/814 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 921 - 928 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Siz calisin. Bak ezber kafa oldugunuzu biliom. Yazdiklarimi budist kutsal metinleri gibi ezberlemeyin. Ozu anlayin. Neyse sonra olmayacak bise oldu

2. Ansa nin tahtacisi sanirim sunu dedi.. a..na k..rum bunun gire cika gire cika tahtayi follos etti du suna bi kitliim. Iste en son bana kitledi. 1.21 maliyeti 1.18 19 dan buyuk oranda bosalttim. Ee o kadar da kitleyecek artik napak..

3. Ha simdu sizin devreler kisalir ben biliom. Az onca 7bin diodu simdu 12bin dio falan. Sonucta sadece sin 2 hafta icin net kardan bahsedioz tokurlar. Zorla zorla noron noron romayi yakti neron.. lokmaaan koy oglum muzigiii. Hasstasiyiz dedeee

Air Guest
     Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    Bak ilkokul seviyesinde anlatiom. Sadece son 2 haftaya bak. Siz elinizde ayni lotlarla trnsk da pinekliomusunuz. Evet. Ben ansa trnsk mekiklerimde yaptigim kar zararimdan cok yukarda mi. Yukarda. 2 hafta onceki trnsk lotlarina yine ayni sayida sahibim. Ekstradan 7bin tl cepte. Sizin kafaniz ne bassin. Hadi devam yavruuu. Lokman koy oglum muzuuuu
    Bir dediğin dediğin diğerini tutmuyor ki süper dehan ile bilgilendirmeye çalıştığın ölümlüler hangi birine inansın eyy ulu kişi boşu boşuna klavyeni yorup açıklama yapmaya çalışmışsın diyelim ki 2 hafta önceki trans lotun misal 1000 adet 48 49 dan verdin gittin 1.21 ansa aldın sonra onu zararina verdin ve dedigine göre biz olumluleride uyararak muhtemelen 40 lara düşecek transtürkü ( burası da ayrı mevzu 40 a düşecek deyip 48 den geri yüklenmek ancak senin gibi bir ulu şahsiyet olan süper dehaya yakışırdı) ayni sayıda lot alıp 7000 tl de cebe attın hani d grubunda açığa satış olsa eyw olabilir derdimde zarar yazarken bile kazanan bir dehayla ben daha uğraşamam ..

5. Armut kardes. Trans kari yuzde 20. Hemen oncesindeki persembe ansa kari yuzde 13. Enson ucte 2si satilan ansa 1.21 maliyete 1.185 satisla (ki obur 3 de 1 i durui ordan kar olup kapatcak) yuzde kac zarar yapmis ve toplamda kar zarardan net ne kalmis. Senin icin zor biliom ama bi heaapla bakiiim. Trnsk da dun olen hacmini gorunce yakin trende bakip en gec bu persembe cuma cuk diye 0.62 ye oturacagini girdugum icin daldum tekrar transa. Ogren bunlari. Borsa da analuz ve yirumlRinda kati kalirsan senin gibi senelerce bi kagitta cakulirsin. Yip te her seans sonrasi biseler degisir. Esnek olmazsan kacirirsin. Kaldi ki bu ulu 0.62 lere digru yine satip dedigi 0.44 kere gelince yine akacak tasalanma sen. Olumlu zihninle buyuk resmi goremeyip kucuk karelerde bi dedigimin digerini tutmadigini san sen baby

6.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    Armut kardes. Trans kari yuzde 20. Hemen oncesindeki persembe ansa kari yuzde 13. Enson ucte 2si satilan ansa 1.21 maliyete 1.185 satisla (ki obur 3 de 1 i durui ordan kar olup kapatcak) yuzde kac zarar yapmis ve toplamda kar zarardan net ne kalmis. Senin icin zor biliom ama bi heaapla bakiiim. Trnsk da dun olen hacmini gorunce yakin trende bakip en gec bu persembe cuma cuk diye 0.62 ye oturacagini girdugum icin daldum tekrar transa. Ogren bunlari. Borsa da analuz ve yirumlRinda kati kalirsan senin gibi senelerce bi kagitta cakulirsin. Yip te her seans sonrasi biseler degisir. Esnek olmazsan kacirirsin. Kaldi ki bu ulu 0.62 lere digru yine satip dedigi 0.44 kere gelince yine akacak tasalanma sen. Olumlu zihninle buyuk resmi goremeyip kucuk karelerde bi dedigimin digerini tutmadigini san sen baby

Zartinyus Varderyus 44 alacagim dedigin transi 48 den mi aldin. Hani otelendiydi en az 1.5, 2 ay biz kos kos beklerken sen ansa da super karlar yazacaktin.

O degil de perşembe cuma 62 diyorsun ya. Bundan once sana inanip satan olmamistir insallah.

Benim bu sekilde bir tarih en azindan buraya yazma durumum soz konusu olamaz. Grafigi attim. Kimseye de su kadar surede soyle olur gibi bi yorumum olmadi.
    Senin gibi rakam da telaffuz etmedim.

Zarar veriyorsun insanlara. Yol yakinken dön bu tavirlarindan yoksa büyük hüsran yasarsin!

Bunlar da sana bi abi olarak tavsiyem olsun.

Evlat olsan eldivenle sevilmezsin ama bak duygusal yönüm depresti.
    Son düzenleme : morpheus1; 15-04-2017 saat: 10:54.

Air Guest
    Armut kardes. Trans kari yuzde 20. Hemen oncesindeki persembe ansa kari yuzde 13. Enson ucte 2si satilan ansa 1.21 maliyete 1.185 satisla (ki obur 3 de 1 i durui ordan kar olup kapatcak) yuzde kac zarar yapmis ve toplamda kar zarardan net ne kalmis. Senin icin zor biliom ama bi heaapla bakiiim. Trnsk da dun olen hacmini gorunce yakin trende bakip en gec bu persembe cuma cuk diye 0.62 ye oturacagini girdugum icin daldum tekrar transa. Ogren bunlari. Borsa da analuz ve yirumlRinda kati kalirsan senin gibi senelerce bi kagitta cakulirsin. Yip te her seans sonrasi biseler degisir. Esnek olmazsan kacirirsin. Kaldi ki bu ulu 0.62 lere digru yine satip dedigi 0.44 kere gelince yine akacak tasalanma sen. Olumlu zihninle buyuk resmi goremeyip kucuk karelerde bi dedigimin digerini tutmadigini san sen baby
    Şaka mısın sen birader hayatta senin kadar kıvıran biri gormedim sana transdaki kar zararini sormuyorum 48 den verdiklerini 48 den aynı sayıda alıp kenara nasıl 7000 atabilion nasıl bi kabiliyet ya sen cümle kurmayi bilmiyorsun ya da beyninde sıkıntı var ayrıca boşuna laf atma senelerce aynı kâğıtta beklemem transda da an itibariyle 2 ye katlamış durumdayim ama sana anlatmama gerek yok icraatlerimi kendime yaparim senin gibi millete sattirmaya çalışıp tekrar girip 62 naralari atmam efendi gibi hedefimi bekler sonra çıkar giderim arada yaptiklarimda kimseye söyleyip birşey ispatlamaya kalkmam nasıl bir zırva çıktın hala şaşırıyorum ne halt yiyorsan ye burada yaygara yapma daha bir dediği otekini tutmayan bir deha !!! Olarak da buradaki sessiz cogunlugunda senin yorumlarına ve tutarsizliklarina ihtiyacı yok haydi yallah bu arada senin hakkında istersen oylama baslatabilirsin gerci o bile gercekleri gormeni saglamaz Mr. Huge EGO...

8.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    La harbi bise bilmiyonuz ya la . Dur acuk acikliim. 2 haftadan beri neler oldu ana hat su.. enson trnsk cuma yukselisinde 0.41 den trnsk a kodumu demistim. Bak simdi hesapla. 0.48 degil 49 dan kademe kademe hepsini bosalttim. 2 3 gune yayili. Kapis? Bak bura onemli devrelere doping yapip oku guzellik. O cumanin oncesi persembe bilion di mi. Bak simdi devam ediyoz. Sakin ol bana konsatre ol dikkatiin bozma
    O persembe bu ulu kisi naapti. Cuma aksami trnsk da olacak tavani persemneden ve teknikten bildigi icin.. kida sure once 1.01 lerden falan topladigi ansa yi 1.13 den bosaltti. Kalsa ansa da 1.2 leri gorecegini hemde 2 gunde bilio muydu? Elbette. O nasi soru. Ulular bilir ulusuzlar sizin gibi ulur.
    sn.darthvader söyle anladım. sizin elinizde 35.000 tl varmış, %20 transtan kazandınız 7000 tl=42.000 tl (0,41 alış-0,49 satış=%20) . Sonra 42.000 tl lik ansa alıp %12 kazandınız =5040 tl (1,01 alış-1.13 satış)
    toplam kar= 12.000 tl
    yanlışım varsa düzeltin
    yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 116/814 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •