Sayfa 116/208 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon
Arama sonucu : 1661 madde; 921 - 928 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by basralı Yazıyı Oku
    bence rahmetli olmamıştır

üstad taze bok olarak benim kokmaya hakkım yok ama adama sorarlar:

madem kimseye hayrın yok neden şirketini halka arz edersin?????
    Demek ki adamın kendine hayrı var hocam

Bakın bu adam borsaya açılırken taahhütte bulunmamış, daha geçen ay allayıp pullayıp sözde halka arz ettikleri, gerçekte halkın ırzına geçtikleri kağıda bakalım bir sürü taahhüt var ama daha ilk günden sahtekarlığın dik alasını yaptılar, SPK gitmiş 2012 yılının bilançosunu incelemiş, oturup geçen ay onu da geçtim geçen haftayı gören gözle incelse neler çıkar neler, ama niyet farklı olunca böyle sonuçlar çıkıyor ortaya...

Neyse bu hisse için söylenecek tek söz yok boşuna zaman kaybı oluyor yazıklarımız, o yüzden en güzeli klip paylaşalım bu başlık bir boka yarasın...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. https://m.youtube.com/watch?v=aWDFlYTOAyU

1 milyon lot Ersu alan Ky nin isyanı, bir şarkı bu kadar mı anlamsız ve alakasız olur...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...

4. Yarın gaplı açılış yapar mı?

5. neden yapsın ki

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Geçen yıldın 0,88 den alıp 1,52 den satmak nasip olmuştu.o para ile eşim ve çocuklarımla 20 gün tatil yapmıştım.İşte bugün yine yeniden ersu hissesi almak nasip oldu.Bu sene daha iyi olur belki ve yurt dışı tatili getirir .Hadi hayırlısı diyelim.ytd

7. iyi dayanıyor bilonço nasıl gelecek acaba ?

8. bugun kapanısa dogru bir hareket olacak mı merak ediyorum... ytd

Sayfa 116/208 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •