Sayfa 116/930 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 921 - 928 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by Dogan35 Yazıyı Oku
    Tüm bunlara ek olarak, İşyat'ın haftalık bültenine baktığımızda, 2 - 24 Aralık 2017 tarihleri arasında vadeli mevduattan 10 M. kadar bir geri dönüş olacağını da görüyoruz, hatta bir kısmı da 2.1.2018 e sarkıyor, tabii bu da hissenin portföy değerini, dolayısıyla hisse başı net aktif değerini daha da arttıracaktır. Hal böyleyken hissede yaprak kımıldamıyor. Spekülatör ve manipilatörlerin oyuncağı dandik hisseler günlerce + % 10-20 prim yaparken. ...
    Tabii ki bu da piyasanın takdiri.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hocam aman uyandırma , bırak kalsın 0.88 iyidir.eğer uzun yıl düşünüyorsan bence süper hatta keşke 0.70 de felan dursa.şimdi 15 kuruş verse kar %17 kar yapar , verdikten sonra tekrar yerine gelse yeter fazlasına ihtiyaç yok
    . 1.49 a mı lot eklemek istersin 0.88 e mi ? 1 aylık yatırımcıyım burada ama uzun vadeli bakmak lazım.temettü adet başına veriliyor yani bana göre kaç adet hisse olduğu öemli e sayıyı da ucuz fiyatla artırmak varken neden pahalı fiyattan artırayım
    belki hatalı düşünüyorum ama benim tarafımdan böyle.

2.  Alıntı Originally Posted by Dogan35 Yazıyı Oku

Tüm bunlara ek olarak, İşyat'ın haftalık bültenine baktığımızda, 2 - 24 Aralık 2017 tarihleri arasında vadeli mevduattan 10 M. kadar bir geri dönüş olacağını da görüyoruz, hatta bir kısmı da 2.1.2018 e sarkıyor, tabii bu da hissenin portföy değerini, dolayısıyla hisse başı net aktif değerini daha da arttıracaktır.

Hal böyleyken hissede yaprak kımıldamıyor. Spekülatör ve manipilatörlerin oyuncağı dandik hisseler günlerce + % 10-20 prim yaparken. ...

Tabii ki bu da piyasanın takdiri.
    Yatirimlar genelde 3 aylik getirili.

Bu takvimsel isleyis 20 20 25 35 seklinde aciklaniyor, karlilik bu nedenle yil sonuna dogru evriliyor.

Biz yine de bugun ki pay degerini 1.49'ten 1.52-1.53'e kadar yukselebilir diye temkinli aliyoruz..

Bu durumda 1.53 degeri 245 Milyon toplam aktif deger demek.

Bu da hisse basina 15 kurusun biraz ustunde kar payi olabilir.

Diger taraftan piyasanin takdiri siyasi aciklamalardan cok etkileniyor.

Gosterilen belgeler hakkinda, daha icelemeden yapilan sahte bunlar aciklamasi, bence dususu hizlandirdi bugun.

Endiseye gerek yok, ISYAT'tan saglami var mi ?

3. Bende zaten sahip olduğum hisse adedi artsın diye hiç satış yapmadan hergün aşağıya 4 kademe alış yazıyorum, yarına da yazdım ve devamlı yazacağım ta ki düşüş bitene kadar, ama gelir ama gelmez..., (en son 0.87'den almıştım.) Endeksin durumuna, politik, konjonktürel risklere bakmadan oradan oraya zıplamadan, hırs yapmadan, sermayenin erimesine meydan vermeden, bu sıkıntılı günler geçene kadar aynen devam. Stratejim böyle. Önümüzdeki 1-2 yıl içinde bu hisse bence en güvenli liman. En azından hisse değer artışı olmasa bile kârlılıkta ve temettüde istikrar var ve spekülatif (2-3 gün + % 10- 20 , sonra günlerce taban, tabanlarda 1 lot alıcı, 30 000 lot satıcı ! 😁vb. ) oynaklık yok. Böyle kâr nerede var ! Hem temettüyü, verirse bedelsizi de al ve hissen yine elde baki kalsın. Onun için düştükçe devamlı eklemek amacındayım. Geç farkettim ama bir bakıma iyi oldu. İndirimli satıştan süper ucuza alma fırsatı buluyorum, tabii ki ucuzun ucuzu da olduğunu unutmadan... )

Alıntı Originally Posted by Dogan35 Yazıyı Oku
    Bende zaten sahip olduğum hisse adedi artsın diye hiç satış yapmadan hergün aşağıya 4 kademe alış yazıyorum, yarına da yazdım ve devamlı yazacağım ta ki düşüş bitene kadar, ama gelir ama gelmez..., (en son 0.87'den almıştım.) Endeksin durumuna, politik, konjonktürel risklere bakmadan oradan oraya zıplamadan, hırs yapmadan, sermayenin erimesine meydan vermeden, bu sıkıntılı günler geçene kadar aynen devam. Stratejim böyle. Önümüzdeki 1-2 yıl içinde bu hisse bence en güvenli liman. En azından hisse değer artışı olmasa bile kârlılıkta ve temettüde istikrar var ve spekülatif (2-3 gün + % 10- 20 , sonra günlerce taban, tabanlarda 1 lot alıcı, 30 000 lot satıcı ! ��vb. ) oynaklık yok. Böyle kâr nerede var ! Hem temettüyü, verirse bedelsizi de al ve hissen yine elde baki kalsın. Onun için düştükçe devamlı eklemek amacındayım. Geç farkettim ama bir bakıma iyi oldu. İndirimli satıştan süper ucuza alma fırsatı buluyorum, tabii ki ucuzun ucuzu da olduğunu unutmadan... )

işte bak asgari müştereklerde buluştuk

5. General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. İSYAT yaklaşık 1 yıldır takibimde. Bugün oluşan fiyat / varlık değeri oranına göre yıl içerisindeki dip seviyelere çok yaklaşmıştır. en düşük seviyesi mayıs ayında 0.578 oranı ile 0.81 fiyattan gerçekleşmişti. Şu an 0.585 ile 0.87 fiyattan çalışıyor. 0.86 olması durumunda yıl içindeki en dip seviyesine gelecektir. Varlık değeri aylık ortalama %0.94 yükseliş göstermekte ve bu değer artışını orana böldüğümüzde fiyata aylık %1.56 artış olarak etki etmektedir.
    Alım için bekleyenlere duyurulur

7. 1- Temettü, hisse senetlerindeki volatilite yi düşüren en büyük neden. Eğer volatilite de panik yapıyorsanız. Temettü verimi yüksek beta sı düşük şirket lere yönelmeniz yerinde olacaktır. Örnek: #çimento şirketleri veya #isyat gibi

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Isyat=0,89 tl.
    Su =1,00 tl.

Sudan ucuz hisse 😁😁

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 116/930 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •