Sayfa 116/612 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 921 - 928 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Hakkınızda hayırlısı olsun. O dönem hissede yoktum, 3 civarı alımlara başladım. Ancak grafikten bahsettiğiniz 3.80 aralığındaki testere net görünüyor. Asıl yüklü mal devri sizin de bahsettiğiniz gibi 3.80 - 4.20 arasında gerçekleştirilmiş gibi.
     Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    sn thugz2gether, Bu hissede tuzak kurdular,3.80 çok sağlam destek gibi görünüyordu, eşdeğer şirketler bayağı yol almıştı. Bizde 3.80 sağlam destek görünüyor dedikdi. krizler arka arkaya geldi, Önce yabancılar çıktı 3.50 oldu dedik, ,sonra maliye bakanı olayı olunca soluğu 2.6X aldık. burada kapandık kaldık. kağıdın çıkmaya niyeti yok gibi, bulunduğu yerden çok memnun görünüyor. Açıkçılar, halinden memnun, alsatçılar halinden memnun, Uzuncular yasta. Bu süreç uzun süre böyle gider gibi. en azından yükü hafifleyene kadar buralar mekanı olur diye düşünüyorum. 2022 ilk çeyreğinde geri gelmeyi hesaplıyorum. şimdilik ikiye böldük bakalım ne olacak.ytd
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by thugz2gether Yazıyı Oku
    Hakkınızda hayırlısı olsun. O dönem hissede yoktum, 3 civarı alımlara başladım. Ancak grafikten bahsettiğiniz 3.80 aralığındaki testere net görünüyor. Asıl yüklü mal devri sizin de bahsettiğiniz gibi 3.80 - 4.20 arasında gerçekleştirilmiş gibi.
    Sağolun teşekkür ederim, sizinde hakkınızda hayırlısı olsun. Bizin( Çok sayğıdeğer teknikçiler) Kağıt 4.46 ile 3.80 hareketine üçgen çiziyor, yön yukarı diye milleti gazladılar. Üçgen uzadıkça uzadı,uzun süre aşağı kırmayınca teknikçi arkadaşkar daha da cesaretlendi çoştu ,üçgen uzayan üçgene döndü. Sonra BUMMMM! şimdi herkes düştüğü yerden kalmaya çalışıyor ama şirketin durumu iyi de gözükmüyor. umut olsa yabancılar bu fiyata bunu burada bırakmaz. Çıkmayan candan umut kesilmez misali bizimki. öyle. ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Sağolun teşekkür ederim, sizinde hakkınızda hayırlısı olsun. Bizin( Çok sayğıdeğer teknikçiler) Kağıt 4.46 ile 3.80 hareketine üçgen çiziyor, yön yukarı diye milleti gazladılar. Üçgen uzadıkça uzadı,uzun süre aşağı kırmayınca teknikçi arkadaşkar daha da cesaretlendi çoştu ,üçgen uzayan üçgene döndü. Sonra BUMMMM! şimdi herkes düştüğü yerden kalmaya çalışıyor ama şirketin durumu iyi de gözükmüyor. umut olsa yabancılar bu fiyata bunu burada bırakmaz. Çıkmayan candan umut kesilmez misali bizimki. öyle. ytd
    Şirketin durumu iyi degil derken 80 milyon tl arsa satildi daha 2 ay önce bu şirketin borcu 211 milyon tl şimdiye kadar zarar açıklamamis yine yaziyorum kendileri açikladi daha yeni liman yatirimi artı 100 tank projesi çed raporu alındi kimya tarafinda yatirim %30 artiyo yeni yatirimla bunların tamami net 1 milyarlık yatirim yapar başlasınlar yapmaya neyi bekliyorlar bilmiyoruz onlar bekliyosa bizde bekliyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Şirketin durumu iyi degil derken 80 milyon tl arsa satildi daha 2 ay önce bu şirketin borcu 211 milyon tl şimdiye kadar zarar açıklamamis yine yaziyorum kendileri açikladi daha yeni liman yatirimi artı 100 tank projesi çed raporu alındi kimya tarafinda yatirim %30 artiyo yeni yatirimla bunların tamami net 1 milyarlık yatirim yapar başlasınlar yapmaya neyi bekliyorlar bilmiyoruz onlar bekliyosa bizde bekliyoruz.
    reklam kokan hareketler bunlar, Bunlar doğru olsa: kağıt buradamı olurdu.www. youtube.com/watch?v=eL2kwUNJNNc .ytd

5. bugün tahtada bir gariplik var.
    alış tarafı ilk on kademe:2.186.303 Bütün kademeler alış tarafı 3.074.303

satış tarafı ilk on kademe:1.648.879, Bütün kademeler satış tarafı 2.708.244. Tahta alış ağırlıklı bugün. Bunda da bir hayır vardır insallah.

6.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    reklam kokan hareketler bunlar, Bunlar doğru olsa: kağıt buradamı olurdu.www. youtube.com/watch?v=eL2kwUNJNNc .ytd
    Nesi reklam kimya yatirimi %30 artis saglicak fabrikasi yapiliyo adamlar açikladi liman buyutülecek çed raporuda açiklandi niye aldilar ozaman ne yapçaklar çed raporuyla madenmi çikacak bataklik yerden gercekten bazi haberleri çarpitmayin zamani olan varsa alsın beklesin öyle 3 aylık hisse değil yükselecek kimse beklemesin

7.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Nesi reklam kimya yatirimi %30 artis saglicak fabrikasi yapiliyo adamlar açikladi liman buyutülecek çed raporuda açiklandi niye aldilar ozaman ne yapçaklar çed raporuyla madenmi çikacak bataklik yerden gercekten bazi haberleri çarpitmayin zamani olan varsa alsın beklesin öyle 3 aylık hisse değil yükselecek kimse beklemesin
    kartal, Borsada şimdiki zaman ile gelecek zaman arasın da dünyalar vardır. Kimya yatırımı yapılıyor buna eyvallah, zaten CEO bunu sattı parasınıda ceplerine koydular. Bunun dışındakiler farkındaysanız hep cek ,cak içeriyor. Ben bugüne kadar çok cek, cak duydum ama %99 hiç gerçekleşmedi.
    Bekleye(cek) seniz bu sizin kararınız, buna kimse olmaya(cak) bekleme demez. Beş sene sonra 5.00 tl ola(cak) sa, cehennemin dibine kadar yolu var, Allah belalarını versin.ytd

8. Her alanda büyüyen bir türkiye ihracat ta enflasyonda gelişen ülkelerde birınciyiz ikinciyız ama giren vatandaşa

Sayfa 116/612 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •