Sayfa 1168/1252 İlkİlk ... 1686681068111811581166116711681169117011781218 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 9,337 - 9,344 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Enpara ve Cepteteb 32-181 günlük dolar ve avro mevduat oranlarını yükseltmiş.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

2. Herkese bol kazançlar mevduat stopajı avantajından faydalanmak için uzun vade bağlamak mantıklı mı? 181 ile 366 gün arası düşünüyorum. Denizbank 22 veriyor. Fikirlerinize ihtiyacım var.Sonuçta son kararı ben vereceğim.Şimdiden teşekkürler.

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bence üniversiteye girmesinde sıkıntı yok. Nasıl mezun oluyorlar onu sorgulamak gerekli. Eğer hocaları hakkıyla eğitim verip bu gençlerimiz hakkıyla bitiriyorsa sorun yok. Ama hocalar yarım yamalak mezun ediyorlarsa
    Hem mesleğe
    Hem üniversitenin itibarına zarar veriyorlar demektir.
    En önemlisi insan hayatını tehlikeye atıyorlar. Mühendislik en basit deyimiyle sorumluluk demektir. Attığınız her imza yaptınız eserin sorumluluğunu size yükler.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    6 netle giren adamı harvard a koy sığır girer sığır çıkar afedersiniz gerçek bu. Örnekler de var da şimdi gerek yok örneğe

4.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Herkese bol kazançlar mevduat stopajı avantajından faydalanmak için uzun vade bağlamak mantıklı mı? 181 ile 366 gün arası düşünüyorum. Denizbank 22 veriyor. Fikirlerinize ihtiyacım var.Sonuçta son kararı ben vereceğim.Şimdiden teşekkürler.
    buna benzer bir soruyu bende sormuştum.
    32 günlük en ideali sanirim.
    oran 22 iyiymis

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Herkese bol kazançlar mevduat stopajı avantajından faydalanmak için uzun vade bağlamak mantıklı mı? 181 ile 366 gün arası düşünüyorum. Denizbank 22 veriyor. Fikirlerinize ihtiyacım var.Sonuçta son kararı ben vereceğim.Şimdiden teşekkürler.
    Herkes gunlukte en yükseği ararken sen 6 aylık mi baglaycaksin . 13 Eylül gecsin ondan sonra karar ver..

6.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    13 Eylül ppk öncesi mümkünse 32 gün dahi bağlanmamalı. Eğer 3 -6 ay içinde faizlerin düşeceğini düşünüyorsanız yıllık bağlamak mantıklı. Onun dışında stopaj avantajına rağmen değil. Ayrıca 32 günlük yılda 11.4 kere döneceği için yıllığa göre 1 puandan fazla bir bileşik faiz avantajı var.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Şimdilik kısa giderim, kasımda uzun bağlamayı tekrar değerlendiririm ben olsam

8. Marifetli hesap yenı TV reklamında 20.5 diyor günlükte baktınız mı arkadaslar günlükte de stopaj suan %5olarak hesaplanıyor mu? Yakında vade dönüşüm varda tebde hesap açtırayım yararlanırım herhalde ppk ya kadar ne dersiniz?

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Borsa sabırsızların parasının , sabırlılara aktarmanın bir aracıdır." Warren Buffet

Sayfa 1168/1252 İlkİlk ... 1686681068111811581166116711681169117011781218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •