Sayfa 118/1000 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 937 - 944 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

*albayrak: Iç ve dış dengelenmeyi bir arada sağladığımız bu dönem, cari açık ve enflasyonda düşüş başlattık

*albayrak: Iktisadi faaliyette en kötü geride kalmıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*albayrak: Büyümede en kötü beklentiler gerçekleşmemiştir

*albayrak: Tarihin en ciddi spekülatif saldırısının yanında küresel alanda büyümenin yavaşlama eğilimine girdiği döneme rağmen 2001 ve 2008 yıllarındakine benzer bir durum gerçekleşmemiş, süreç çok kısa sürede başarılı bir şekilde atlatılmıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*albayrak: Son çeyrekte görülen daralmaya rağmen net dış talebin büyümeye 9,7 yüzde puan pozitif katkı sağlaması dengelenme sürecinin öngörüldüğü şekilde devam ettiğinin önemli bir işaretidir

*albayrak: Son dönemde finansal piyasalarda gözlenen olumlu gelişmeler, enflasyondaki düşüş trendi, öncü göstergelerdeki iyileşmeler, finansmana erişimde atılan adımlar ve istihdam seferberliği sayesinde 2019 yılında büyümenin yep’te öngördüğümüz şekilde seyredeceğine inancımız tamdır

Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    albayrak'a bakıyorum da kredebilitesini ve inandırıcılığını tüketmekle meşgul. iyimser olmak başka her durumu olumlu yorumlamak başka.iyiye iyi kötüye kötü diyeceksin ki insanlar sana inanabilsin, güvenebilsin. gemi batarken herşey yolunda panik yapmayın diyen kaptandan ne farkın var??? toy işte ama burası acemiliğini atacağı eski külüstür murat 131 değil...
    adama inamıyon mu
    ALBAYRAK: NİSAN'DAN İTİBAREN YAPISAL ADIMLARLA SÜREÇ GÜÇLENECEK
    albayrak: 2019 ait güncel veriler, ekonominin hızlı bir toparlanma eğilimine girdiğini, büyümedeki yavaşlamanın geçici bir durumu yansıttığını ve ılımlı toparlanma eğiliminin başladığına işaret etmektedir

*albayrak: Artan ihracat ve turizm gelirleri büyümeyi besleyen ana kalemler olacaktır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

*albayrak: Artan ihracat ve turizm gelirleri büyümeyi besleyen ana kalemler olacaktır

*albayrak: 2019’a ait güncel veriler, ekonominin hızlı bir toparlanma eğilimine girdiğini, büyümedeki yavaşlamanın geçici bir durumu yansıttığını ve ılımlı toparlanma eğiliminin başladığına işaret etmektedir

*albayrak: Ekonomi politikalarında güçlü bir koordinasyon dönemi yaşıyoruz

*albayrak: Nisan’dan itibaren yapısal tarafta atacağımız adımlarla süreci daha da güçlendireceğiz

*albayrak: Yep kapsamında cari açığı azaltacak, katma değerli üretimi artıracak, milletimizin refahını yükseltecek politikalarımızı kararlılıkla uygulamaya devam edeceğiz

Albayrak: Nisan'dan itibaren yapısal adımlarla süreç güçlenecek
    albayrak: 2019'a ait veriler ekonominin toparlanma eğilimine girdiğini işaret etti
    albayrak: Büyümede en kötü beklentiler gerçekleşmemiştir
    albayrak: Iktisadi faaliyette en kötü geride kalmıştır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

gayet güzelanlatıyor son zamanlarda gayet başarılı görüyorum yavaş yavaş ısınıyor bıu arada son dönemde yaptığı atamaları yeterlilik anlamında bilemem ama bürokratik oligarşiye karşı atılmış adımlar oalrak görüyorum
    özellikle vdk personel genel müdrülüğü ve muhasenbat genel müdürlüğüne yaptığı atamalar güzel atamalardı kimsenin beklemediği ama bence doğru hareketlerdi

Sayfa 118/1000 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •