Sayfa 118/946 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 937 - 944 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Şimdi bir uzmanlık sorum var. Benim halihazırda 2 tane BES im var gönüllü girdiydim vakti zamanında. Bu ay ile 40 ay olmuş tam. Anlaşılan o ki bunlar beni birkez daha BES li yapacaklar bu kez zorunlu olanından. Şimdi bu zorunlu BES yaptıklarında diğer gönüllü olanları bununla bireştirebiliyormuyum? Yani kapatmak yerine oradaki parayı aktarabilir miyim?
    Zorunlu bes ile gönüllü bes birleşmez.

2. 15 Nisan Pazartesi 15:49 MALTEPE'DE KALAN SANDIKLARIN SAYIMINA DEVAM EDİLECEK -HT

15 Nisan Pazartesi 15:48 YSK MALTEPE İLÇE SEÇİM KURULLARININ TÜM OY SAYIMLARININ İPTALİ YÖNÜNDEKİ KARARI KALDIRDI

3. Gasteciler/muhabirler (bazıları) güzel sıkıştırıyorlar soruları ile Binaliyi...

4.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Gasteciler/muhabirler (bazıları) güzel sıkıştırıyorlar soruları ile Binaliyi...
    Yandaş medya mı

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Kamu, israfı fuzuli harcamaları, göçmenlere subvansiyonu, yandaşlara avantaları, memurlara gereksiz harcamaları vs kontrol altına alsa, bu gelir bize yeter de artar bile.
    Bize yeter de onlara yetmez abi .

S&p: Türkiye'nin ekonomik paketi liraya güveni yeniden inşa etmek için yeterli değil

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Kedi uzanamadığı ciğere NE dermiş ?

8.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Kedi uzanamadığı ciğere NE dermiş ?
    Bu iğrenç espriyi yapmak zorundayım.

Cevap: miyaav

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 118/946 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •