Sayfa 118/734 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 937 - 944 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Daha önce yetki vermişti satış ve ortaklık için haber yaklaştı sanırım.
    ytd.

VAKKO günlük takas

3. Tera bu kadar malı neden aldı dersınız? Şirketin Satısı olmadan pıyasadaki hisselerı mı topluyorlar nedır? Hayırlısı olsun ama bu işte bir iş var .Yatırım tavsıyesı degıldır

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. hali cirpar gibi habire assagiya yukarı hareket ettiriyorlar anlamaz tabiki �� ky sıkı tutunun 3.19 dan alındı arada bakıyorum ben de

5. Yeteri kadar dökemediler.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ykb aldığı bir milyon lotu yedirmeye çalışıyor

bakalım tera 1m ne yapacak

7. Vakko son iki yıldır yaptığı mağaza yatırımlarının semeresini bu yıl görebilir ve şirket beklenenden de iyi mali sonuçlar açıklayabilir. Nitekim, eğer bu agresif alım ve aşağı yukarı hareketler, stratejik işbirliği çerçevesinde bulunan bir ortak adayı ile ilgili değilse bu meseleden kaynaklanıyor olabilir. Son olarak, şirket en geç 14 Şubat 2018 günü akşamına kadar 2017 yılına ilişkin Geçici Vergiye Esas Gelir Tablosunu vergi dairesine verecek ve de KAP yoluyla kamuoyuna duyuracaktır. Öte yandan, vergiye esas gelir tablosu bize 12 Mart 2018 tarihinde açıklanacak konsolide mali tablolar hakkında bir ip ucu verecektir.

Hasılı kelam, kendi adıma en azından 2017 yılı finansalları açıklanıncaya kadar bu hisseyi elde tutmalıyım diye söyleyip duruyorum.

Bu bir yatırım tavsiyesi değil sadece bir kişisel kanaat ve tahmin açıklamasıdır. Bu tip tahmin veya öngörülerde yanılmanın adeta esas, isabet ettirmenin ise neredeyse istisnai bir durum olduğu asla unutulmamalı, herkes yatırım kararını sadece kendi akıl ve muhakeme yeteneğine dayalı olarak vermelidir.
    Son düzenleme : Burutay; 02-02-2018 saat: 12:39.

8. Keratalar, akılları sıra 3.30 ile 3.35 arasına yüksek alım miktarları (110.334 lot alım 92.848 Lot satım) girip baskı oluşturarak mal toplamaya çalışıyorlar. Haydi bakalım nasıl olsa zaman daralıyor.

Bu bir yatırım tavsiyesi değil sadece bir kişisel kanaat ve tahmin açıklamasıdır. Bu tip tahmin veya öngörülerde yanılmanın adeta esas, isabet ettirmenin ise neredeyse istisnai bir durum olduğu asla unutulmamalı, herkes yatırım kararını sadece kendi akıl ve muhakeme yeteneğine dayalı olarak vermelidir.

Sayfa 118/734 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •