Sayfa 118/572 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon
Arama sonucu : 4572 madde; 937 - 944 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bu oppenheimer daki mallar sat sat bitmez !

38 milyon vardi hadi 11 satti kaldi 27 milyoncuk

hepsini mi niyetlendi acaba ?

ama birileride surekli aliyor !!!!!!??????
    Tam bir gerizekali kimse. 40 götür sat aselde yaptıkları gibi. 10 yıl önceki fiyata satiyor 10 dolara alıp 2.3 dolara satmak nedir. Sinirden kuduruyorum. Hep ayni bok oluyor gecende tupras tekfen satti bu fonlar 100binim gitti. Elimde 6bin aefes kaldi. Bütün paramı hiç ettiler. Ne varsa spekler de var. Bunlar spekten tehlikeli

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu ekonominin basinda berat olduğu sürece yabancı gelmez bizde büyük hisselerde anca öpülüruz

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    demekki satan Oppenheimer ! %6.72 vardi bunda 4.85'e dusdugune gore 1.87% hisse satmis toplamda nerdeyse 11 milyon lot

bu adamlarin maliyeti 3.70usd

yatırım tavsiyesi degildir
    Rakamlar turuyor üstadım bitmez ki bu adamların lotu. Neden fon devri yapmadılar da serbesten satiyorlar. Ayni şekilde meri sürekli ccola da satiyor

Şirketimiz ******** çıktı yasanın arkasına sığınıp temettunun üstüne yattı ama bedelsiz yapabilirdi hisse 10 fiyatın altına düşse çok farklı olurdu.

Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Bu ekonominin basinda berat olduğu sürece yabancı gelmez bizde büyük hisselerde anca öpülüruz

Yabancı 2008 krizinde bile %61 oranın altına düşmedi , şimdi yabancı alıcı bulduğu tahtada basıyor ...

Ama burada özellikle basıyorlar , hiçbir tahta bu kadar baskılanmadı...Neyse 100 lotluk yatırımla tahtayı izlemeye devam...

5. Pazartesinin pastalarina ulasabilen var ise paylasabilir mi

6. Nakit te kalıcağına aefes te kalmak mantıklı gidere 25-30 seneye bu vakit en kötü gitmezse nakitte kaldım enflasyona kaybettim derim burdan aşağılara salsada bırakmazlar oralarda sadece şu yabancılar vazgeçsin satmaktan yaz aylarında yerliler bile kaldırır kağıdı yatırım tavsiyesi değildir para oldukça almaya devam.

7. Şirket temettu vermedi bedelsiz vermedi parayı atti kasasina bizim kuş beyinli birkaç kendini bilmez bi duruma seviniyor.kasaya giren paradan bize ne faydasi var.madem sermayeni güçlendiriyorsun basarsin yukari yatirimcini sevindirirsin.yillardir ayni bant üzerinde hisseyi tutmak hangi akil mantik işidir.yabanci bile dayanamayip satiyorsa bu işin izahi kalmamiştir.kendini biran önce çeki duzen vermesi gerekiyor.aksi halde içki ve bira şirketi ünvanı ile anılmaktan kurtulmasi kendini türk yatirimcisina sevdirmesi gerekiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Efeege Yazıyı Oku
    Nakit te kalıcağına aefes te kalmak mantıklı gidere 25-30 seneye bu vakit en kötü gitmezse nakitte kaldım enflasyona kaybettim derim burdan aşağılara salsada bırakmazlar oralarda sadece şu yabancılar vazgeçsin satmaktan yaz aylarında yerliler bile kaldırır kağıdı yatırım tavsiyesi değildir para oldukça almaya devam.
    Valla yakasına yapışacak adam çok, satan satsın elvet alıcı bulunur. Buralar dibe yakın olduğunu herkes biliyor. Ben şahsen al satla bile yıllık faiz gelirini çıkarırım. Yazılımda bilişimde birçok hisse %100 e yakın kar yazanlar var bir yerden sonra aefes i de birileri biryere taşıyacaktır. Ben aç gözlü değilim %20 mi versin yeter

Sayfa 118/572 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •