Sayfa 118/1001 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 937 - 944 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Alıntı Originally Posted by alidimitri Yazıyı Oku
    En azından pazartesi olmasa bile dün ve bugün alınan Soğanların Pıraslarla takasını engeller mi?
    Gönlüm bir tedbirin olmasından yana hatta pazartesiden beri bir tedbir olmalı ama gerçekler hiç bir şey olmaz ve olmayacaktır...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

2.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    ios için düzgün vpn önerisi olan var mı?
    Free VPN - Unlimited VPN Proxy

3.  Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku
    Gönlüm bir tedbirin olmasından yana hatta pazartesiden beri bir tedbir olmalı ama gerçekler hiç bir şey olmaz ve olmayacaktır...
    pazartesinin takası bu sabah oldu maalesef ve iyi niyet olsa idi sabah kapatırlar ve cumaya dönerlerdi diye düşünüyorum...
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

NetBlocks: Twitter, son ağ verilerine göre Türkiye'de kısıtlandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by alidimitri Yazıyı Oku
    Soğan Pırasa Kurumundan yeni açıklama var mı?
    pazartesiye kadar borsa kapalıymış...açıkçıları perişan edeceğim diyormuş pırasa soğancı...

şaka beee....
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Meral Akşener : Depremzedelerin ihtiyaçlarının duyurulması için iletişim kurmak bu kadar hayati bir öneme sahipken; nasıl olur da bir kısıtlama getirirsiniz?
    Bu nasıl bir kötülüktür? Nasıl bir vicdansızlıktır?
    Siz kimden, neden korkuyorsunuz? Yazıklar olsun!

Kemal Kılıçdaroğlu : Yardımlaşma koordinasyonu için sahada bulunan arkadaşlarıma VPN kullanmalarını söyledim. Bu aklını yitirmiş Saray iktidarı, sosyal medya iletişimini kesti. Bunun sonucu yardım çığlıklarının daha az duyulmasıdır. Gizlemeye çalıştığınız her şeyi biliyoruz. Açıklamanızı bekliyoruz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Kap : Deprem felaketi sonrasında yaşanan volatilite artışı ve olağandışı fiyat hareketleri nedenleriyle Borsamız Piyasalarının güvenilir, şeffaf, etkin, istikrarlı, adil ve rekabetçi bir şekilde işleyişini teminen, Borsa İstanbul A.Ş. Borsacılık Faaliyetlerine İlişkin Esaslar Yönetmeliği'nin 39 uncu maddesinin 1 inci fıkrası uyarınca Pay Piyasası ile Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası bünyesindeki Pay ve Pay Endeksi Türev Pazarlarının 8 Şubat 2023 tarihinde saat 11:00 itibarıyla 5 iş günü süreyle (14 Şubat 2023 akşamına kadar) kapatılmasına ve kapatılan pazarlarda sağlıklı fiyat oluşumuna imkan sağlamayan düşük işlem hacmi de dikkate alınarak 8 Şubat 2023 tarihinde gerçekleştirilen tüm işlemlerin BİAŞ Yönetmeliğinin "Emirlerin ve İşlemlerin Borsa Tarafından İptali" başlıklı 33 üncü maddesinin 1-c bendi uyarınca iptal edilmesine karar verilmiştir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,826
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kap : Deprem felaketi sonrasında yaşanan volatilite artışı ve olağandışı fiyat hareketleri nedenleriyle Borsamız Piyasalarının güvenilir, şeffaf, etkin, istikrarlı, adil ve rekabetçi bir şekilde işleyişini teminen, Borsa İstanbul A.Ş. Borsacılık Faaliyetlerine İlişkin Esaslar Yönetmeliği'nin 39 uncu maddesinin 1 inci fıkrası uyarınca Pay Piyasası ile Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası bünyesindeki Pay ve Pay Endeksi Türev Pazarlarının 8 Şubat 2023 tarihinde saat 11:00 itibarıyla 5 iş günü süreyle (14 Şubat 2023 akşamına kadar) kapatılmasına ve kapatılan pazarlarda sağlıklı fiyat oluşumuna imkan sağlamayan düşük işlem hacmi de dikkate alınarak 8 Şubat 2023 tarihinde gerçekleştirilen tüm işlemlerin BİAŞ Yönetmeliğinin "Emirlerin ve İşlemlerin Borsa Tarafından İptali" başlıklı 33 üncü maddesinin 1-c bendi uyarınca iptal edilmesine karar verilmiştir.
    İnsan değiller ne yapsalar da!

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    İnsansanız son iki günkü işlemleri iptal edip o kansız aracı kuruma ceza yazıp tüm işlemdeki miktarı depremzedelere bağışlarsınız!
    Batmış ile ölmüş malından kimseye hayır gelmez sizi de yakar!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 118/1001 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •