Sayfa 119/690 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 945 - 952 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Avukat2020 Yazıyı Oku
    22 Şubat son tarih
    21 Şubat, yanlış olmasın. Bu arada elinde para olmayıp da hisse satarak bedelliye katılmak isteyenler için son hisse satım tarihi de 17 Şubat 2022 sayın arkadaşlarım. 2 günlük takas süresini unutmayalım lütfen. Katılmak istemeyenlerin yapacağı tek şey rüçhanlarını satmak. Kimse kimseye aman gel para ver diye silah dayamıyor yani. Adam zaten satılamayan bütün rüçhanları alacağım diye taahhüt vermiş. Şirkete güveniyorsan katılırsın, güvenmiyorsan sat kurtul...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    5 günlük pasta, satan satmış alan almış. muradım kim almış bir bakıver yahu, o kadar hukukumuz var (aylardır finanse ediyoruz seni)
    Bedellide yetkili kurumun Tacirler olması şaşırttı beni. Tahtaya bakınca A1 Capital bu pastayı da almış aferin demiştim ama olmadı.

3. Sa. Arkadaslar. Bedelliye katilacak param yok. Sizce ana hisse satip ruchanlari almak mi, yoksa ruchanlari satip ana hisse almak mi daha mantikli. Ayrica ruchanlari satinca hemen ana hisse alabilirmiyiz yoksa bunda da 2 gun beklemek mi gerekir. Tesekkurler.

4.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku

İzahnameden

Hafriyatı bile tamamlanmamış, projesi bile hazır olmayan "gelecek projelerin" finansmanı için kullanacaklar parayı. Para peşin çalışıyorlar. Çok enderdir bir GYO şirketinde buna rastlamak.
    Bu sermaye artırımından sonra bir daha sermaye artıracağını düşünüyor musunuz? Çünkü GYO demek devamlı proje demek. Her projede böyle sermaye mi artıracaklar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Sayin Alper bey bundan sonra isteselerde sermaye artirimina gidemezler. Cunku sermaye tavani 1.400.000000TL. Bu artisla birlikte sermaye tavani 1.395.000.000 TL' ye yukselmis oldu. Sermaye tavanlari her 5 yil icin belirleniyor. Yanilmiyorsam, 2020 yilinda 5 yillik sermaye tavanini degistirmediler. Yani 2025 yilina kadar ayni kalacak.

6. Olayı dramatize etmenin alemi yok. Halka açıldığı günden bu yana tek kuruş temettü vermemiş, her fırsatta bedelli yapmış bir hissede neden olduğunuzu bana değil kendinize, o AL tuşuna basan parmaklara emir veren beyninize sormalısınız. Bundan sonra da bedelli yapar mı; yapar ya da yapmaz. Bizi ilgilendiren tek şey buradan para kazanabilir miyiz sorusuna verilecek cevabın EVET olması.

Bu hissede var olan fırsatları günlerdir yazıyoruz. Kasasında ödenmiş sermayesinden fazla nakit bulunan, borçsuz, projelerinden gayet güzel satışlar yapan, patronun kimliği itibariyle mevcut iktidarın ta kendisi olan, haliyle bundan dibine kadar yararlanan bir şirket. Daha geçen ay İller Bankasından kaptığı bedavadan hallice ihaleden de anlıyoruz bunu. Ki, bildiğiniz gibi Pendik Belediyesi AKP'nin, yani isteseler 1 ay içerisinde bütün ruhsat işlemlerini tamamlayıp kazmayı vururlar.

Temettü dağıtmayacaksa elde edeceği bu kârı ne yapacak, bedelsiz verecek. Daha çok hissen olacak falan filan. Beğen ya da beğenme bu piyasanın kurgusu bu. Bana göre değil diyen gitsin altın, dolar, coin alsın. Ne deyim.

7.  Alıntı Originally Posted by Garib Yolcu Yazıyı Oku
    Sa. Arkadaslar. Bedelliye katilacak param yok. Sizce ana hisse satip ruchanlari almak mi, yoksa ruchanlari satip ana hisse almak mi daha mantikli. Ayrica ruchanlari satinca hemen ana hisse alabilirmiyiz yoksa bunda da 2 gun beklemek mi gerekir. Tesekkurler.
    Pazartesi seans açılışında birbirinden bağımsız hareket edecek 2 ayrı hisseniz olacak. Olaya basitçe böyle bakmanızda fayda var hocam. Elinizdeki rüçhanları yani KLGYOR kodu ile işlem görecek hisselerinizi satabileceğiniz gibi fazladan rüçhan da alabilirsiniz. Bu durumda 21 Şubat tarihine kadar sahip olduğunuz her 1 lot için 1.25 Tl ilave para yatırmanız gerekecek.

A1 Capital'in son günlerde milyonlarca lot toplamış olması rüçhan tahtasında gayet esaslı volatilite olacağına işaret etmekte. Bu adamlar bu işin kurdu ve her türlü algoritma ve hatta rakip hesap bilgileri (bu biz oluyoruz) ellerinde olacak. Haliyle naçizane tavsiyem rüçhan tahtasında fazla al-sat işine girilmemesi. Marj olmayacağı için ciddi kazanç ya da kayıplar oluşabilir. Yok ben sörf severim, benim işim bu diyen buyursun yapsın. Mesela ben.

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku

A1 Capital'in son günlerde milyonlarca lot toplamış olması rüçhan tahtasında gayet esaslı volatilite olacağına işaret etmekte. Haliyle naçizane tavsiyem rüçhan tahtasında fazla al-sat işine girilmemesi. Marj olmayacağı için ciddi kazanç ya da kayıplar oluşabilir. Yok ben sörf severim, benim işim bu diyen buyursun yapsın. Mesela ben.
    Kupon pazarının hareketli olacağını bende düşünüyorum.
    ama arbitraj mutlaka oluyor, ben de sörf severim iki türlü de arbitraj fırsatı olursa değerlendiririm."yatırım tavsiyesi değildir"

Sayfa 119/690 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •