Sayfa 119/280 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 945 - 952 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Yapı Kredi robot iyi çalıştı. Bugün

2. Sn mercek2 gündüz yüksekten işlem görüyor, sonra düşüyor, acaba dağıtma işlemi mi yapılıyor yoksa toplamami

3.  Alıntı Originally Posted by kincecik Yazıyı Oku
    Sn mercek2 gündüz yüksekten işlem görüyor, sonra düşüyor, acaba dağıtma işlemi mi yapılıyor yoksa toplamami
    bu hissede böyle dagıtım olmaz dün de belirttim düşük kapat yukardan almaktansa aşagıdan at sepete tezgahı bunlar heyecansız sabretmek en iyisi hele şu gk tarihi bir açıklansın şimdiye kadar açıklardı bu sefer hem temettüyü hem gk lu geciktirdi bence misss gibi pasta kokusu geliyor hayırlısı amaaa hepsini tek yemeyelim dilimler halinde eşit paylaşalım derim spekettin efendiye patron pasta ikram ederse tek yemeyin herkes nasiplensin der..
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. Teşekkürler bekliyoruz

5. tukas dün bilanço açıkladı . bugün gk tarihi-maddeleri + %200 bedelsiz açıkladı.
    hadi şu gk tarihini açıklayın artık yaa
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,250
    Hans ne yapmaya çalışıyor seçimi beklemiyorsun inşallah!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,250
    https://www.youtube.com/watch?v=5c4S58UmXjg
    not video geçen yılın!
    egeen bfren karşılaştırılması!
    dakika 3.10 önemli!
    Güncel tablo fk fd öz sermaye vs!
    Son düzenleme : Filozof; 10-03-2023 saat: 12:31.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,250
    kurdelalar sizde kalsın makas bugünün anısına yallah bismillahseçim sathına girmiş bulunuyoruz!

Sayfa 119/280 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •