Sayfa 12/23 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 180 madde; 89 - 96 arası.

Konu: 2018 krizi için YASTIK ALTI ne tutulmalı ?

1.  Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    Benim merak ettigim bir husus var..olaganustu durumlarda devletin bankalardaki doviz ve mevduat hesaplarina el koyma olasiligi var ...peki ayni durum hisseler icin gecerli degil diye biliyorum yaniliyormuyum ersoy hocam ?

yaşlanarak degil yaşayarak tecrübe kazanır insan...
    hisseler için DURUM çok daha vahim çünkü el koymadan sonrasında istediği fiyattan satıyor isterse elinizdeki hisse %500 değer kaybetsin aman satma diyemediğiniz gibi.birde oradan ZArar ediyorsunuz.
    örnek:e-haciz ile hesaplarına haciz gelen şirket/şahısların halleri ortada? yanlış mıyım. hisseleri otomatik en düşük fiyattan satılıyor.ancak burada bir hususvar haciz olunca öncelik likit kısımda yetmezse hissede
    sıkı yönetimde ise öncelik falan yok istediği şekilde alıyor.

dolar tutmaya devam
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Yani kriz zamaninda dipten hisse toplamakta riskli degilmidir ersoy bey ?
    Sonucta hacizli sirket sahipleri veyahut ortaklari degil...bilakis hisse yatirimcilari siz,ben,o,digeri...
    Olaganustu bir durumda bizim hisselerimize el koyabilir yani oylemi ve el koydugu hisselerimizi istedigi fiyattan satabilir yanlis anlamiyorum degilmi hocam ...

4.  Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    Yani kriz zamaninda dipten hisse toplamakta riskli degilmidir ersoy bey ?
    Sonucta hacizli sirket sahipleri veyahut ortaklari degil...bilakis hisse yatirimcilari siz,ben,o,digeri...
    Olaganustu bir durumda bizim hisselerimize el koyabilir yani oylemi ve el koydugu hisselerimizi istedigi fiyattan satabilir yanlis anlamiyorum degilmi hocam ...

aslında kriz zamanlarında biraz Grafiklere bakılmalı birazda maksimum düşebilecek nokta hesaplanmalı ona göre alımlar aylık haftalık yapılmalı bir günde bitirilmemeli hisse almak için eldeki miktar##

hacizde iki türlü haciz vardır sizin hissenize el koyabilmesi için sizin hesaplarınıza haciz ve belli kararla el koyulur anlatmak istediğim olay
    kişilerin borçları ve ekonomi kötü ki milletin banka hesaplarına hacizler geliyor bu da bir ekonomik indikatör demek istedim

yoksa şirketin borçlarından dolayı zaten tahtası kapatılır yine elinizdeki hisseler gider

mesela 2000 krizinde koskoca imkb30 hissesi kapandı o kadar kişi mağdur oldu!!

olağanüstü durumdan kasıt olarak şuan millet dolara neden geçiyor örnekleme yapmak istedim millet ne olmaz sıkıyönetim var diye bankada para tutmuyor tutanlarda bilmem ne borcu diye bloke koyuluyor o kadar ticaret ile uğraşana.

yastık altı dışındaki herşey güvensiz olacaksa o noktadan sonra herkes dildo tutsun. ne anladım öyle işten...

o çapta kriz olmaz. 2001den kötü durumda değiliz. iyi de değiliz de, o kadar karamsarlık lüzumsuz.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    GÜNEŞE ATEŞ EDENLERİN DİYARI
    Gönderi
    1,153
    Konu başlığına uygun olan, sarı kız
    KUMARI HER ZAMAN OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAK İLE MÜMKÜNDÜR !!!

7. hem masadan zamanında kalkacaksın ancak kalkarken masa sahibinin de elini bozup kalkacaksın ki ŞANIN yürüsün##

8. 2017 haziran-temmuz grafikleri

bu iki ay kapanmadan grafiklerdeki BAR göstergeleri kapanmaz hemen işlem yapmaktan çekinmek gerekli
    ŞELALE düşüşü beklentileri çok fazla şu sıralar AÇığa satarak veya VIOP short yaparak satış ne hikmetse kimse önermiyor herkes eldeki SATMA peşinde bu kadar uyanıkların olduğu yerde vatandaş ne yapsın?

şelaleler akmaya başlarsa ilk hedef 79000

Sayfa 12/23 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •