Sayfa 120/504 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon
Arama sonucu : 4030 madde; 953 - 960 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bünyesi çok kuvvetli görünüyor...normalde aynı durumdaki bir adam en az üç günden önce ayağa kalkamazdı...ama kafein bir gün sonra dimdik ayaktadır....üstelik beni bırakın stadın etrafından bir koşu yapayım diyor....
    😁😁😁daha çok kosucak keko hocam nefesini iyi kullansın.

2. Beklentim dahilinde gun ici düzeltmeli gün sonu + da iyi bir kapanış yaptı.pala yarın çıkışı hizlandirirsa niyetinin bizimle aynı olduğunu trendi devam ettirecegine inancım artacak.YTD

3. GÜNLÜK PASTA.bugun daha güzel

4. Türkiye’de doğan ve yenilikçi ürün ile hizmet modellerine sahip Start-Up şirketlerin desteklenmesi, dijital dönüşümün gerçekleştirilmesi için büyük önem taşıyor. Girişimcilik ekosistemi nispeten genç ama hızlı bir gelişim içinde olan Türkiye, girişimcilik ekosistem sağlığı sıralamasında 137 ülke arasında 37’inci sırada bulunuyor. Geçtiğimiz yıl, toplam Start-Up yatırım tutarı Türkiye’de 177 Milyon dolar oldu. Türkiye’de Fintech alanından (%18) sonra en çok Saas (Hizmet olarak yazılım) geliştiren Start-Up’lar yatırım alıyor (%12). Bilgi teknolojileri pazarının bileşenlerine baktığımızda bugün 32,1 milyar dolarlık pazarın %45’ini yazılım pazarı oluşturuyor. Bu oran 2013 yılında %35 idi. Yani, yazılım pazarı her zaman artan bir potansiyele sahip. Bu nedenle Türkiye’deki yazılım ekosisteminin desteklenmesi ve bu alanda kurulan şirketlerin yanında olmak çok önemli.

Türkiye’de filizlenen yerel girişimleri küresel pazarlara taşımayı hedefleyen Microsoft, Türkiye’nin dijital, ekonomik ve sosyal geleceğine büyük yatırımlar yapmayı sürdürüyor.

Türkiye’deki 25’inci yılını kutlayan, verimliliğe, güvenliğe ve iş sürekliliğe odaklı bilişim çözümleriyle Türkiye’nin her alanda güçlenmesine hizmet eden Microsoft, Türkiye’nin girişimcilik ekosistemini de güçlendirmeyi odağına almış bir şirket.

Microsoft’tan Start-Up’lara 500 milyon dolar destek

https://webrazzi.com/2018/09/26/micr...re-tam-destek/

5. Merhaba Abilerim,Kardeşlerim.
    6.30'dan beri aranızdayım.Güzel yorumlarınızı takip ediyorum,sayenizde fikir sahibi oluyorum.
    Nacizane gördüm paylaşmak istedim.Gedik Yatırım hissemiz kafeinle alakalı bir bülten yayınlamış.
    Sizlerde göz atmak istersiniz diye düşündüm.
    https://gedik-cdn.foreks.com/yatirim...pdf?1538048617

6. arkadaşlar kafein çok koştu ama kardeşi kront günlerdir yerinde oturmuş dinleniyor...ben artık onun da hareket etmesi gerektiğine inanarak fuul kronta geçiyorum...ben hepimize başarılar diliyorum..

bu yıl yazılımların yılı olacak...zaman zaman yazılım hisseleri arasında geçişte bir sakınca görmüyorum...çünkü hisselerin kendine göre bir süreci var....kimisi dinlenmiş iken kimisi de yorulmuş olabiliyor...

geçmişte her girdiğimde kazandığım krontta da çok güzel bir bilanço bekliyorum...sadece dövizden 9 milyon tl kar etmesi gerekiyor..yurtdışı satışları da çok iyi olmaya başlamış...eski zirveleri olan 20 tl ve üzerini görmesi mümkündür...şu anda 11,90 dadır...sonuçta güzel bir çıkış marjı var...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by ako Yazıyı Oku
    Merhaba Abilerim,Kardeşlerim.
    6.30'dan beri aranızdayım.Güzel yorumlarınızı takip ediyorum,sayenizde fikir sahibi oluyorum.
    Nacizane gördüm paylaşmak istedim.Gedik Yatırım hissemiz kafeinle alakalı bir bülten yayınlamış.
    Sizlerde göz atmak istersiniz diye düşündüm.
    https://gedik-cdn.foreks.com/yatirim...pdf?1538048617
    güzel yorumdur...yazılımların bir çoğunda bu durum olacaktır...orta ve uzunda herkes kazanacak diye düşünüyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    güzel yorumdur...yazılımların bir çoğunda bu durum olacaktır...orta ve uzunda herkes kazanacak diye düşünüyorum...
    Bol kazançlar, yine bekleriz.

Sayfa 120/504 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •