Sayfa 121/996 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 961 - 968 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Tte -5.3 fena düşüş var .

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    TCD de kol kesme vakti geldi benim için bugün olacak eksi getiri beni totalde eksiye geçirecek, var mı benim gibi su ana kadar çıkmamış olan
    Full portföyle TCD deyim ben de. Daha önce ne zaman sattıysam daha yukarıdan yerine koydum. Bu sefer tutmayı düşünüyorum. En kötüsü yıllık mevduat üstü getirmez mi yani. Şimdilik düşüncem bu

Alıntı Originally Posted by Novartis Yazıyı Oku
    Dolar ve Altın yatırımı yapanlar masadan ne zaman kalkacaklarını düşünmeye başlamadı mı? Yoksa evlendik biz, yıllarca bağlandık ayrılamayız havasında bekleyecekler mi?
    BES fonumdaki Altın oranımı artık azaltıyorum. Dolarım ise yok, olsa 6 yı test ettiği bu seviyeden satardım.
    yatırımcı neden usd ve altın bozsun ki şu ortamda...nereye götürsün cash i ...nerede yatırım fırsatı var... virüs sayesinde en değerli olan bence altın...
    para huzur vermiyor insana. sadece yaşamı daha bir yaşanabilir hale getiriyor.
    "baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş"

4. Allahtan tüm param dün döndü kurtuldum Allah kalanlara sabır versin, umarım en az hasarla atlatırsınız

5. Acc -1,52%
    eıd -2,56%
    mac -1,50%
    tkf -1,49%
    gmr -2,12%
    gl1 -2,04%
    fph -1,83%
    tcd -2,58%

Alıntı Originally Posted by practer Yazıyı Oku
    Full portföyle TCD deyim ben de. Daha önce ne zaman sattıysam daha yukarıdan yerine koydum. Bu sefer tutmayı düşünüyorum. En kötüsü yıllık mevduat üstü getirmez mi yani. Şimdilik düşüncem bu
    ne kadar daha strese dayanabiliriz bende kendimde onu test ediyorum... şu an itibarı ile tcd -2,56 ve her yer kan gölü
    para huzur vermiyor insana. sadece yaşamı daha bir yaşanabilir hale getiriyor.
    "baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş"

7.  Alıntı Originally Posted by mornek Yazıyı Oku
    Tte -5.3 fena düşüş var .

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    130'a kadar geri çekilme bekliyorum oralarda alım yapacağım.
    Ytd
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

8. Pazartesi cıkış yapmak lazımdı.hisselerden.ben de yüzde 85 oranla dün çıktım.çok şükür kardan zarar ettım.haftaya borsanın durumuna göre tekrar giriş yapacağım

Sayfa 121/996 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •