Sayfa 121/139 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon
Arama sonucu : 1109 madde; 961 - 968 arası.

Konu: TATGD - Tat Gıda

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    teşekurrler abi.......
    sn palmet o günden bu güne trambolinde zıplayan küçük çocuklar gibi zamanını geçirmiş.. ama bu hafta taramalarda kendine yer bulmuş..ancak bunu ne şekilde kullanacak önümüzdeki hafta göreceğiz.. yine de haftalıkta 32.82 altı kapanışlar yapmamak kaydı ile yukarı olasılığı daha fazla görünmekte .. yer değişikliğine girmez ise adam olacak çocuk 37.62.. grafikteki beyaz çizgiler olası bir senaryo.. iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. Bu hafta büyük ihtimalle rekabet kurulu kararı gelecek. Oyak çimentonun kararı 24 gün sürmüş. Kurulda işler yoğun değil gibi son kararları 18 ocakta çıkmış.

Asıl önemli olan güncel kurla (30,57) alış fiyatı olan 1,21 dolar karşılığı 37.00 TL civarını geçip geçemeyeceği. Yapı Kredi İştirak Fonunun elinde yaklaşık 4,5 milyon lot var. Bu ay pek satış yapmadı. Aynı zamanda ne yaptığı belli olmayan İş Yatırım ve Garanti Yatırımın takasta 20 milyon lotu var. Bir gün alıp bir gün satan Citibank Yabancı var. Şirket el değiştiğinde bu hisselerin el değiştirmesi lazım. Hisseyi satış fiyatı altında bile tutmaya güçleri yetiyor. Serseri lotları topladılarsa kolay hareket eder. Bu İş Yatırım satış haberi sonrasında yaklaşık 5,5-6 milyon lot toplayan kurum. Yeni patrona çalışıyor gibime geliyor.

Önemli sorun şirket sahibi değiştiği halde hisse fiyatını buralarda tutmaya kalkalarsa ortaya çıkacak. Bu da opsiyonlu hisse payını alınca çağrı yükümlülüğü doğacağından hisseyi bu bantta tutacakları anlamına gelir.
    Burada yazılan yazılar kişisel görüşlerim olup yatırım kararlarınızı etkilemek amacıyla yazılmamaktadır. Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by xortzana Yazıyı Oku
    Bu hafta büyük ihtimalle rekabet kurulu kararı gelecek. Oyak çimentonun kararı 24 gün sürmüş. Kurulda işler yoğun değil gibi son kararları 18 ocakta çıkmış.

Asıl önemli olan güncel kurla (30,57) alış fiyatı olan 1,21 dolar karşılığı 37.00 TL civarını geçip geçemeyeceği. Yapı Kredi İştirak Fonunun elinde yaklaşık 4,5 milyon lot var. Bu ay pek satış yapmadı. Aynı zamanda ne yaptığı belli olmayan İş Yatırım ve Garanti Yatırımın takasta 20 milyon lotu var. Bir gün alıp bir gün satan Citibank Yabancı var. Şirket el değiştiğinde bu hisselerin el değiştirmesi lazım. Hisseyi satış fiyatı altında bile tutmaya güçleri yetiyor. Serseri lotları topladılarsa kolay hareket eder. Bu İş Yatırım satış haberi sonrasında yaklaşık 5,5-6 milyon lot toplayan kurum. Yeni patrona çalışıyor gibime geliyor.

Önemli sorun şirket sahibi değiştiği halde hisse fiyatını buralarda tutmaya kalkalarsa ortaya çıkacak. Bu da opsiyonlu hisse payını alınca çağrı yükümlülüğü doğacağından hisseyi bu bantta tutacakları anlamına gelir.
    --bence yukarı çekecekler...

Sn Palmet ben 35.68 yazmışım.. onlar 35.38 yapmış.. artık o kadarına da kadı kızı diyelim.. eğer 34.50 kırılırsa. 32.84 32.24 ve 31.74 aktıf olur.. ben yıne malsız çulsuz.. iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Sn Palmet ben 35.68 yazmışım.. onlar 35.38 yapmış.. artık o kadarına da kadı kızı diyelim.. eğer 34.50 kırılırsa. 32.84 32.24 ve 31.74 aktıf olur.. ben yıne malsız çulsuz.. iyi çalışmalar..

İnsanları ürkütüyorsun.....hisselerinizi satın düşecek diyorsun.....hisse sattırıyorsun.....

Hisse düşüyor....bende mal yok diyorsun....hayırdır....amacın ne...bi söylede öğrenelim....

tat gıda gibi hisselerde ne tekniği.....teknikmi olur böyle sığ hisselerde....!!!!!!!!!!!

Bilmiyorsan öğren....zırt pırt kafa karıştırma....yaptığın suç....elde hisse yok...

Canımızı sıkma.....!!!!!!!!!!!!!!

6. [QUOTE=esozcan;6702910]Sn Palmet ben 35.68 yazmışım.. onlar 35.38 yapmış.. artık o kadarına da kadı kızı diyelim.. eğer 34.50 kırılırsa. 32.84 32.24 ve 31.74 aktıf olur.. ben yıne malsız çulsuz.. iyi çalışmalar..[/QUOTE

Bu dangaya bu yazyı buraya yazdıran......tahtanın başındaki piskopat mahlukat.....!!!!!!!!!!!!!!!!!

7. Ziraat yatırımdaki aşşağılk mahlukat.....

31......31 yazıp.....satan ziraat ....alan ziraat....

Kendin çalıp kendin oynuyon....hayırdır.....!!!!!!!!!!!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku

Bu yazıyor.....tahtadaki piskopat....uyguluyor.....

İşlem tamamlanınca....bu danga gülüyor.....!!!!!!!!!!!!!!

Sayfa 121/139 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •