Onemli Gunler Banner
Sayfa 121/912 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 7292 madde; 961 - 968 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Yonga da acayip öngörülerin olduğuna şahit oldum valla sırf meraktan formunu takip ediyorum.Senin bu öngörülerini anlaşılan diğer arkadaşlarda görmüş ve merak ile yorumlarını bekliyor.Eski bir yongacı olarak bu hissenin sağı solu belli değil bende ilk bedelsiz açıklandığında çok heyecanlanmıştım ama artık pek umudum kalmadı ben de 3500 üstünü bekliyordum ama buralara gelmeden satmak zorunda kaldım.

2. Biraz karamsar yazdım herhalde belki umudumun olmayışı elimde yonga hissesi kalmayışından da olabilir.Umarım buradaki arkadaşlar hedef fiyatlarına ulaşır.Hayırlı akşamlar.
    .

3.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Yonga da acayip öngörülerin olduğuna şahit oldum valla sırf meraktan formunu takip ediyorum.Senin bu öngörülerini anlaşılan diğer arkadaşlarda görmüş ve merak ile yorumlarını bekliyor.Eski bir yongacı olarak bu hissenin sağı solu belli değil bende ilk bedelsiz açıklandığında çok heyecanlanmıştım ama artık pek umudum kalmadı ben de 3500 üstünü bekliyordum ama buralara gelmeden satmak zorunda kaldım.
    Sadece yonga mı Viking kardeşim?

Hissenetteki cezam bitti ve burada yazmaya devam ediyorum...19 Ocak ta 28 bin tl ile borsaya tekrar başladım ciddi olarak dedim.....20 Şubatta param 38.300 tl idi.....Bugün 47.260 tl oldu.....!!!!

Daha önce de VAKKO dan vole vurmuştum....!!!

Ben bunları neden yazıyorum?

1-)Kendimi MOTİVE ETMEK için.....!!!

2-)Ky arkadaşlar da benim ufkum ve tecrübelerimden yararlansın diye....!!!

Ama yıllardır olduğu gibi herkes kendi kafasından takılmaya devam ediyor....!!!

Ulan ben tabana satış yazdım diyorum kardeşim benim tavana satış yazmış......!!!

2 defa da forumda soru sordum arkadaşa cevap bile yazmıyor bana......Yazık,çok yazık.....Ayıp etti bana ve kırıldım....!!!

Bakın tek hisseye takılırsanız panik yaparsınız dedim.Bu yüzden 3-4 hisseniz olsun dedim...!!!

Neyse buradaki arkadaşlar inşallah sadece yazılarımı okumakla kalmıyorlardır.....!!!

Ben burada kendi kendime yazmaya devam edeceğim......Arkadaşlık isteği ve özel mesajlara cevap yazmayacağım....!!!

Bana soru soran arkadaş bu topikte yazsın....!!!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

Trendeki yolcu sayısını azaltalım lütfen, sıkılan satsın 2.yıl sonra hedef 50.00 TL, 1.MİLYOM USD olmadan çıkmam.

saygılar

asla yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
     Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    bu kagıt cok guzel yurudu valla helal olsun 0.50 den 4 tl ya
    Trend yeni başlıyor beklentiler yerli araç döküm vs tedarikleri, esas çıkış 5.00 TL kırınca başlayacak oda yaklaşık 50.00 TL

asla yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by costin Yazıyı Oku
    Yonga nın bu hareketine yorumunuz nedir bay tatarramazan?
    Arkadaşım yonga SİP te ve bedelsiz yapsa da yine aynı pazarda kalacak......!!!

Yongaya SPK dan onay da geldi...Tahminen 10 gün içinde bedelsiz olarak bölünebilir.....!!!!

Spek tavan tavan götürür mü dedim ama 200 lerden 1200 e getirdi....Artık tadı da kaçtı....!!!

Bu saatten sonra da artık bir hikayesi kalmayacak.....100000 bin lot civarı hisse olacak artık....!!!

Ben bundan sonra yongadan tek lot almam.....Elimde de tek lot var zaten.....!!!

Sip kağıtlarından da portföyünüzün % 20 sinden fazla para da koymayın derim.....!!!

Borsada birçok UÇAN HİSSE varken de SİP lere bulaşmayın derim.....!!!

7.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Arkadaşım yonga SİP te ve bedelsiz yapsa da yine aynı pazarda kalacak......!!!

Yongaya SPK dan onay da geldi...Tahminen 10 gün içinde bedelsiz olarak bölünebilir.....!!!!

Spek tavan tavan götürür mü dedim ama 200 lerden 1200 e getirdi....Artık tadı da kaçtı....!!!

Bu saatten sonra da artık bir hikayesi kalmayacak.....100000 bin lot civarı hisse olacak artık....!!!

Ben bundan sonra yongadan tek lot almam.....Elimde de tek lot var zaten.....!!!

Sip kağıtlarından da portföyünüzün % 20 sinden fazla para da koymayın derim.....!!!

Borsada birçok UÇAN HİSSE varken de SİP lere bulaşmayın derim.....!!!
    Valla güzwl anlatmışsın spk ya bu kadar hızlı başvuru ve sonuç alınması neticesinde bence umutlar bitmiştir.Bu hisse yi millet niye alsın tek beklenti sermaye artışı idi o da eli kulağında.Belki bakın belki diyorum tamamen thmin yakında bölüneceği için adamlar tavana alış gösterp elindekini veriyor olmasınlar.Yatırım tavsiyesi değildir sadece ihtimalmi diye sordum.

8. Tatar ramazan size birşey soracağım. Spk izninde okuyup anladigima göre eger yanlış anlamadiysam.sermaye artışı altı ay içinde yapılacak genel kurulda onaylandiktan sonra onaylayacak diye okudum.bu konuda yardımcı olurmusunuz.

Sayfa 121/912 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •