Sayfa 122/339 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 969 - 976 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Bi 165 hamlesi bekliyorum ama
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Dün kargalı Bi mum grafiği oluştu ama

3. Alışta bekleyen lot 70 000
    Satışta bekleyen lot 440 000
    Sürekli değişiyor yetişemiyorum ama bu civarda

4. Buralardan Bi yerden bankof veya deutsche den biri el atmalı

5.  Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    [url]
    psikolojik seviye belirleyen bir kod

yazınız aklıma gelince....öylesine paylaşmak istedim.....
    https://www.tradingview.com/x/1nfKNIeu/

benim daha önce söylemiş olduğum 180 teknik seviyesi vede 200 psikolojik seviye programdan da açıkça görülüyor...ben bunları daha önce söylerken bir miktar teknik bir miktar da tecrübelerime göre söylemiştim...programın da beni teyit etmesi çok ilginç...demek ki borsada yıllarca boşuna dayak yememişiz...az çok bir ders çıkarmışız...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Ya Formasyonu teyit edecek yada yukarı stoplosu tetikleyecek yukarıda 168,20 aşağıda 157,50 aşağıya daha yakın bunlar benim uydurmam inanmayın

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    benim daha önce söylemiş olduğum 180 teknik seviyesi vede 200 psikolojik seviye programdan da açıkça görülüyor...ben bunları daha önce söylerken bir miktar teknik bir miktar da tecrübelerime göre söylemiştim...programın da beni teyit etmesi çok ilginç...demek ki borsada yıllarca boşuna dayak yememişiz...az çok bir ders çıkarmışız...
    Tecrübeli olduğun aşikar dostum birde enerjilerin seni sevmesi sanki sıra alfasta onunda sermaye düşük kar ve işleri iyi sırayla götürüyorlar işte enerjilere rağbet yüksek olmasıda çok doğal daha iyi günleri gelecekte inşallah. ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Tecrübeli olduğun aşikar dostum birde enerjilerin seni sevmesi sanki sıra alfasta onunda sermaye düşük kar ve işleri iyi sırayla götürüyorlar işte enerjilere rağbet yüksek olmasıda çok doğal daha iyi günleri gelecekte inşallah. ytd.
    arkadaşlar benim bildiğim hiç bir sektörde yenilenebilir enerji sektöründeki agresif büyüme yok...o yüzden de endeksten ve diğer sektörlerden pozitif ayrışmaları normaldir..europower ve cwene de ikinci ve üçüncü çeyrek bilançolarında artık ciddi iyileşmeler bekliyorum..çünkü arzdan ciddi bir nakit girdi şirkete...kredi maliyetlerinin çok yükseldiği bu günlerde o nakit altın değerindedir...piyasadaki rakiplerin öyle bir şansı yok..onlar büyümek ve yatırım yapmak için yüksek faizlerden kredi çekmeleri gerekiyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 122/339 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •