Sayfa 122/1001 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 969 - 976 arası.

Konu: Viop LIV

halka arza katılanları hiç ayıplamıyorum. 500 lirayla ne yapabilirsin? 1-2 ay elinde tl dursa erir gider. o parayla arza katılsan en azından günlük ihtiyacın çıkar.

geçen genç bir arkadaş anlatıyor. en azından benzin parası çıkıyor diyor. helal dedim.

bu 5 para etmez şirketlere iltifat eden vatandaşın bu işte hiçbir kusuru yok.

Bankalar ve holdingler daha fazla gidecek bundan sonra… ytd.

3. Uzun zamandır bu yükselişin dönüş günü yeri geldiğinde, teknikle de temel'lede bir açıklaması olmaz derim

4. bugün bende fulll boşa kürek çektim.. bildiğin hamallık .. krdm ekgy garan spottan aldiklarim maliyetlerde iyiydi ama 3-4 kademeye verdim hep.. sonra bir miktar short açtım.. ekranı kapatıp çıktım.. ondada stop çalışmış.. elde ne hisse ne kontrato var..

genel olarak taşıdığım hisseleri sattıktan sonra senkronum falan kalmadı piyasayla iki haftadır ..

yoğun duygu durumum yılgınlık ..sabrın bittiği yerde beklenti gerçekleşirmiş.. .. shortta çekilen çilede kutsalmış he he ..bildiğin saplantılı ayıya meyletme durumu var bende tehlikeli bir durum . hayırlısı.. ytd...
    yatırım tavsiyesi değildir .. epik wave 5 of 3 rally is loading.. 08.08.2024

5.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Uzun zamandır bu yükselişin dönüş günü yeri geldiğinde, teknikle de temel'lede bir açıklaması olmaz derim
    sanmam hocam teknik tarafta malzeme çok 100+ yıldır marketlerde kullanılır.. en kotü negatif uyumsuzluklar hat safhadaydı denilir geçilir..
    yatırım tavsiyesi değildir .. epik wave 5 of 3 rally is loading.. 08.08.2024

6. viop işlemler

BANK OF 'un spotu neden aldığı anlaşıldı değil mi?

IZENR
    Yeni halka arz.. F/K. 333

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,414
     Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    sanmam hocam teknik tarafta malzeme çok 100+ yıldır marketlerde kullanılır.. en kotü negatif uyumsuzluklar hat safhadaydı denilir geçilir..
    öğretilmiş bilgilerle öğretenlere karşı mücadele bir anlamda teknik ..mesele tekniğin nereye götürdüğü değil ,adamın nereye götürdüğü bizler gideceği yere teknik götürdü zannediyoruz veya öyle düşünmemiz istenir yaratıcıları tarafından .
    her gelişmenin janjanlı açıklaması da olacaktır elbette oyunun kuralı böyle .neyse tekniğe çok fazla bel bağlama tekniksizde kalma diyelim tatlıya bağlayalım

Sayfa 122/1001 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •