Onemli Gunler Banner
Sayfa 123/338 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 2702 madde; 977 - 984 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. Aşırı hareketli başladı 4 90 485 4 97 485 yapıp duruyor bakalım ne tarafa doğru zıplatacak YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

spek çok agresif hareket ediyor.,,,süper kağıt.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

spek iş yatırım.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. Yine al sat yaparak gidiyor 4 94 5 08 arası gidiyor çıtayı yukarı atıyor inşallah dünkü gibi yukardan yüklü miktarda alanlar olmaz da kağıdın dengesi bozulmaz YTD

5. 5,10 görüldü bence maliyetini dün yüksek görenlere satış fırsatı verdi...görüldüğü gibi panik yapacak bir şey yok....16 tl zirvesine göre buraları hala kelepir fiyatlar...bana göre sabır eden ve tutanlar kazanacak...umarım tekrardan 5,00 ın üzerine çıkar...oranın üzerine ilk çıktığında bir kısım yatırımcı sattı..satanların paniği geçince bence tekrardan güç bulup çıkmak isteyecektir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. 5 lerde kalıcı olursa gidecek gibi duruyor YTD

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    5,10 görüldü bence maliyetini dün yüksek görenlere satış fırsatı verdi...görüldüğü gibi panik yapacak bir şey yok....16 tl zirvesine göre buraları hala kelepir fiyatlar...bana göre sabır eden ve tutanlar kazanacak...umarım tekrardan 5,00 ın üzerine çıkar...oranın üzerine ilk çıktığında bir kısım yatırımcı sattı..satanların paniği geçince bence tekrardan güç bulup çıkmak isteyecektir...
    Hocam kızdığım konu dün tavandan alım olmasaydı bugün buralarda değildik şu an en az 5 50 lerdeydik YTD

8.  Alıntı Originally Posted by emireymen40 Yazıyı Oku
    Hocam kızdığım konu dün tavandan alım olmasaydı bugün buralarda değildik şu an en az 5 50 lerdeydik YTD

olabilir dostum yapacak bir şey yok...bazen yüklü alımlar hissenin dengesini bozabiliyor...ama bence gidecek hisse ne olursa olsun gider...bu arada bu gün tekrardan 4,90 ile datagatelerimi aldım...elimdeki kozaayı verdim...dün ayrıca 7,43 ile indeks de elimdedir...

böylece iki kardeş şirketi elimde tutmaya başladım...ikisinin de potansiyelini yüksek görüyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 123/338 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •