Sayfa 123/402 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 3214 madde; 977 - 984 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    bende aynı konuyu yazacaktım siz yazmışsınız sanki polho yada kuyas gibi boş ve pahalı kağıt
    Kar payını yatırımcısını üzmeyen aglatmadan veren şirket alka

Bazı şirketler daha çok kar ediyor olabilir fakat karını dürüst paylaşmıyor geneli ya çok az komik bir rakam veriyor yada hiç vermiyor bir şirkete neden ortak oluruz şirket kazandığında karını paylaşmak için bazı günĺükcü kumarcılar
    Temettü veren sirketleri beğenmiyorlar hiç karpayi veren le vermeyen şirketler bir olurumu borsada
    A kalite şirketler temettüyu dürüst dağıtır kar payını güzel dağıtan fiyatı uygun şirketleri alıp biriktirip emekli maaşı gibi her yıl kar payını alıp afiyetle yemek gerek ytdr

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bir twettir gurusu lazım kağıda durdo gibi o da jop kağıtda çünkü çok bedelsiz temettü dağıtmış ya ondan
    reklamı yok anladım alkanın ondan yazdım
    bize acil bir guru lazım yoksa sinsi spek toplar dağıtır bir bakarki lotları artmış:wave:

3. strateji satışı tek kurumdan aşağı doğru salabildiği kadar aşağı atmak
    zaten ky aşağı alış yazıp beklemez ben beklemiyorum 10 kademe aşağıdan hele
    saldığı zaman ky panik satmaya zaten hazır aman zararda oturmayım iyiki satmışım ucuz kurtulduk diye seviniyor,
    ben de paralı olsam bunları yaparım spikde böyle yapar parası olanın otamatikman stresi benden daha iyi relax
    kahvesini yudumlayıp ne enayiler var deyip kıs kıs gülüyor bu sazanlar da olmasa deyip.... gününü geçiriyordur

4.  Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    Kar payını yatırımcısını üzmeyen aglatmadan veren şirket alka

Bazı şirketler daha çok kar ediyor olabilir fakat karını dürüst paylaşmıyor geneli ya çok az komik bir rakam veriyor yada hiç vermiyor bir şirkete neden ortak oluruz şirket kazandığında karını paylaşmak için bazı günĺükcü kumarcılar
    Temettü veren sirketleri beğenmiyorlar hiç karpayi veren le vermeyen şirketler bir olurumu borsada
    A kalite şirketler temettüyu dürüst dağıtır kar payını güzel dağıtan fiyatı uygun şirketleri alıp biriktirip emekli maaşı gibi her yıl kar payını alıp afiyetle yemek gerek ytdr

yapılacak budur da ihtiyacım olanla parayla yaptığım için ben başarılı olamam
    ama gelir bakımından durumu iyi olanlar için biçilmiş kaftan

94 krizi dahil evet hisselerin fiyatları rezil oldu fakat şirketlerin karı da yoktu karlı olup bu kadar rezil olunan sene görmedim yada beklenti işler kötüye döneceği için kimse karlara aldırmıyor gelecekteki karsız günleri satıyor.

6. Genel kurul bugün değilmi hala bir haber yok

7. Brüt 0.60 kuruşu düştüğümüzde 3.49 kuruş fiyata geldik sermaye 52.5 milyon kar 47 milyon
    Fiyat 3.49 olacak iş değil ytdr

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alınıp tarafımca hisse başlıklarında paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 123/402 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •