Sayfa 123/672 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon
Arama sonucu : 5372 madde; 977 - 984 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Bu hisseye kimler ne hevesle girdi ama çıkarken nefretle çıktı. Yeni gelenler grafigine şusuna busuna boşuna bakmasın. Neyse girince anlarsınız

2.  Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    Bu hisseye kimler ne hevesle girdi ama çıkarken nefretle çıktı. Yeni gelenler grafigine şusuna busuna boşuna bakmasın. Neyse girince anlarsınız
    Yok zaten uzun zamandır takibimdeydi. Yeni sayılmam kızımın bir parça birikimi vardı onada bundan almıştım 3.20 lerde. Bu fiyatları uygun bulduğum için aldım. Bekleriz biz sorun yok şirket batmadığı sürece biz burdayız allah nasip ederse. Yeterki temettü versin bize

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Allah utandırmasın kazancınız bol olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    Allah utandırmasın kazancınız bol olsun.
    Amin bilmukabele.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. sayın dels çıktınız mı.bende dayanamıyorum artık tepki de vermiyor.izlediğim kağıtlar çıkıyor bu malum.hayek siz ne yaptınız bu fiyatlardan alıyormusunuz.herkese sabırlar bakalım kazanabilecekmiyiz.

6. batık usta siz nerelerdesiniz.selamlar hepinize arkadaşlar.

7. şu oyak bayağı almıştı 3,30 lardan onların zararı daha fazla bakalım ne yapacaklar.

Alıntı Originally Posted by Sabır Yazıyı Oku
    batık usta siz nerelerdesiniz.selamlar hepinize arkadaşlar.
    Ben çıkmıştım kardeşim...her girdiğim hisse kol gibi giriyor...ama hata bende...bundan sonra daha dikkatli olacağım.klgyo yu tekrar tekrar yazmayım.dün gözümün içine baka baka kaçırdım.ama bugün msgyo yu yakaladım...ha yakaladım derken 4 bin zarar yazmıştım önceden...ama huyum kurusun...yüksekten alıp,düşükten satmak....neyse son anda aldım.yarın yüksek yerlerden satıp,alttan almaya denicem...inşallah batıklıktan kurtulurum...bol kazançlar.

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 123/672 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •