Sayfa 124/338 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 2702 madde; 985 - 992 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. 6,11 alış biraz önce de 6,24 satış yaptım kozaada...şimdi kozaa 6,31 e çıkmış... onda da potansiyel vardı ama bana göre bunlarda daha çok potansiyel olacak...ileriki zaman diliminde bakarsınız datagatede fuul da olabilirim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. 5,00-5,10 aralığını iyicene hazm etmemiz lazım...daha sonra 5,10 un üzerine çıktığımız anda agresifleşiriz...bu agresifleşme ile ilk etapta dünün zirvesi olan 5,29 civarlarını görürüz...geçebilirsek çıkışımız ivmelenir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. bu gün ciddi oranda 5,00-5,10 aralığını güçlendirdi...hatta bu sırada 5,17 i de gördü , burayı görürken hafif satış yedi...şu saatlerde 5,08 seviyesindedir...görüldüğü gibi öldük bittik durumu yok...panik yapılacak ise hiç bir şey yok...endeks yatay veya hafif artıda durduğu sürece son aylarda aşırı düşmüş datagate gibi hisselere alışlar gelmeye devam edecektir....datagate öğleden sonra umulur ki yukarıya bir atraksiyon yapsın ve şu 5,30 direncini yukarı kırsın...

4. kardeşimiz indeks de hareketlenmeye başladı...bu gün birlikte güzel bir hareket çekmeleri güzel olacak...çok aşırı düşmüş bu iki kardeşe bir nebze olsun moral gelmiş olacak....

5. Dolarin gücü sebebiyle bilişim sirketleri cok zorlanacak. Yine de eski gozagrimiz ve maliyetimiz yukarilarda. Hayırlısı.

6. Çok çıktın ya endeks 95500 den 95450 ye düşünce hemen 505ne indin Ytd

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. dün 24 bin adet 5,29 dan alan arkadaş bu gün ne yaptı acaba ?? hala tutuyor mu yoksa panik ile sattı mı ??

8. Endeksin bu kadar çok arttığı dönemde durgun hisselerin çoğu %8-%15 arası arttı bu anca %4 yapabildi endeks hafif aşağı dönünce hemen aşağı veriyor endeks coşarken ağır ağır gidiyorsa endeks aşağı inince düşünemiyorum YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 124/338 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •