Sayfa 124/394 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 3145 madde; 985 - 992 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,665
    koçum benim holding'in başlığı amma kalabalık olmuş yahu. gözlerim yaşardı. eskiden haftada 1 yazı olurdu ucuz ve kaliteli malın kokusunu alan gelmiş

ancak satan arkadaşlar çok gözü kara satıyorlar. öyle ki borsa seviyesinden ziyade kchol izleniyor. korkutucu.

2. Vadeli piyasaya erişimi olan var mı? O tarafta longlar çoktan patladı galiba

3. Akşam pazarı diye bekliyorum gelen giden yok hiç çok ayup ediyorlar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    hocam sen daha iyi bilirsin

kötümserin ağzındaki doviz beklentisi kaç bilmiyorsun sanırım
    o yüzden fiyatın pek önemi olmadı onlara bundan sonrada olmaz

bence avuçlarını yalarlarda bir yerden babişler topa girerde
    şuan ibre onlardan yana
    usta, dolar ayrı mevzu... doları olmayanı dövüyorlar zaten ama tofası fordu tuprası yapıkredısı butun kagıtları artıda adamların... dolar ucacak dıye satacaklarsa neden sadece kchol satıyorlar onu anlamadım.... bu oyle ortak satısına benzemıyor bence ama neyse, takaslardan fılan goruruz gelecek gunlerde... ortak satısı ıse zaten acıklamak zorundalar, ben acıkcası hıc ıhtımal vermıyorum... cok sasırırım...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

5.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Vadeli piyasaya erişimi olan var mı? O tarafta longlar çoktan patladı galiba
    portfoy yaparsan orda da sorun olmaz...

vadelı fıyatı su anda teorık fıyatla aynı... 13,84
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
     Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    usta, dolar ayrı mevzu... doları olmayanı dövüyorlar zaten ama tofası fordu tuprası yapıkredısı butun kagıtları artıda adamların... dolar ucacak dıye satacaklarsa neden sadece kchol satıyorlar onu anlamadım.... bu oyle ortak satısına benzemıyor bence ama neyse, takaslardan fılan goruruz gelecek gunlerde... ortak satısı ıse zaten acıklamak zorundalar, ben acıkcası hıc ıhtımal vermıyorum... cok sasırırım...
    yoo herşey hamiline yazılacak diye bir kuralmı var
    bugün satış var ona eyvallah ama alıcıda var
    biri karşılıyor nihayetinde azda olsa
    bence dip yapıyor tahta buralarda 13.95 üstüne atarsa teyit olur bakalim kapanışı görelim hele
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

7. 5 kademe tepki haaa !!! Sen napion birader!! Hayrdır yürek mi yedin. Tacirler 1m lot alım yaptı

8. sol kulvardan Tacirler kurtardı mı acaba

bu Tacirlerin QNB ile savasacak gucu var mı ki... Ak yardıma gelmesi gerek ))

ya olaya mizac olarak bakıyorum belli ki bir fon cıkıs yapıyor koc ve saholdan aynısını Bime ak yatırım yaptı.. hisse fırladı gitti sonradan..

Sayfa 124/394 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •