Sayfa 124/244 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 985 - 992 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. endeks 3000 puan yükseliyor bunda 1 kademe bile kalkmıyo vay vay vay..

2. sadece sevgi sözleri )

3. İsyan başlamış kağıt spek amcanın istedigi kıvama geliyor demekki 😊 biraz daha süründürüp isyan seslerini kesene kadar buralardayız anlaşılan... al takke ver külah işin kolay yolunu bulmuş amcam hayırlı işler diyelim allah kolaylık versin sana... Spegin işide zor her gün 2 kademe aşağı bakalım nereye gözünü diktin...

4. İştirakler hariç bizim ve gedik işbankta 1360.000 civarı lot var vakıf ve garantide yaklaşık 600 biner lot civarı
    Diğer bir kaç kurumda da hatırı sayılır mal var yani onlar düşünsün hergün karşılıklı işlemler yapıyorlar biz de
    İzliyoruz bakalım nereye kadar b grubu olursa ocaktan sonra güzel şeyler bekliyorum ytd

5. B grubu olmasına izin verirlerse dediğin olabilir ama bunların derdi B grubu yapmamak gibi geliyor bana .. Bir haftadır satış baskısı kurdular bakalım ne zaman rahat bırakacaklar...

6. *** bunlar ***

7. mardin ..... krgyo diyip duruyordu girdiği her kağıdı p.ç etti bunu da berbat etti herhalde .......lalesi
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

8. evet bana göre zurnanın zırt dediği yerde aşağısı beni bozar...(1,76 altı)
    dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır
    yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

Sayfa 124/244 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •