Sayfa 125/613 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 4903 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ocean1987 Yazıyı Oku
    HLGYO

Hocam sizden HLGYO paylaşımı geldiğine göre güzel günler yakındır desek doğru olur sanırım

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Cadde bostan yapı ruhsatı almış haber var . Ama o klasik hareketini yapıyor endeks 107 bine gelmiş. 1,00 satış yığmış 0,99 çalışıyor. Sanki muz cumhuriyeti borsasında işlem görüyor.

3. Endeks artiyo , ykgyo %15 artmis , sen sadece %-1 mi duseceksin
    oysa şöyle bi -2,-3% yakışırdı böyle bi güne..
    Nasil guzel bi kafan var senin hlgyo , valla imrenerek izliyorum..

4. Ilginç hiçbir olumlu habere tepki vermiyor tam tersine düşüyor

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Mayıstan beri bekliyorum bende. Şimdi tren değiştirmeye kalkarım birden hareket eder içime dert olur. Beklicez bakalım eninde sonunda bu baskılayanlarda bıkacak elbet...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Basicas Yazıyı Oku
    Mayıstan beri bekliyorum bende. Şimdi tren değiştirmeye kalkarım birden hareket eder içime dert olur. Beklicez bakalım eninde sonunda bu baskılayanlarda bıkacak elbet...

Valla bu baskilayanlar her kimse 5 senedir bikmadilar ama ben takdir ediyorum. Her sabah adam kalkiyor usenmeden kapanis kademelerinin uzerine satislari yigiyor. Nasil bir is ahlakidir nasil bir disiplindir , masallah yani

Sent from my iPhone using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by Basicas Yazıyı Oku
    Mayıstan beri bekliyorum bende. Şimdi tren değiştirmeye kalkarım birden hareket eder içime dert olur. Beklicez bakalım eninde sonunda bu baskılayanlarda bıkacak elbet...

hocam ben de mayısta sahte kahraman yüzünden almıştım. siz de mi öyle aldınız..
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by acemi Yazıyı Oku
    hocam ben de mayısta sahte kahraman yüzünden almıştım. siz de mi öyle aldınız..
    abicim inanmayın şöle üç kağıtçılara ya ,,,, 100 tane kağıt söylüyo o herif tutunca demiştim , olmayınca sus pus , yada banane diyo utanmadan ,,, mal pazarladığı da aşikar,, neyse inşallah yükselir en kısa sürede hem zaman maliyetini karşılarsınız hem de artıya geçersiniz ,,

ytd

Sayfa 125/613 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •