Sayfa 125/670 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Tek kurtuluşumuz Galip ağa metro yatırım bekliyoruz😁

Le X820 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by tatomoto Yazıyı Oku
    Tek kurtuluşumuz Galip ağa metro yatırım bekliyoruz

Le X820 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O böyle sığ tahtalara girmez... oyqk vermeye başladı sanki yukarı sürecek gücü yoksa tahtayı aşağı çekecek büyük ihtimal

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bugün konuştuğumuz bir arkadaş sinpaş ne halt ettiki srvgy den ne bekliyorsun diyor. Haklımı haksızmı göreceğiz... hisse ucuz bana göre ama satanlara bakılırsa onlara pahalı geliyor. Sessizce bekleyip biriktirmeye devam edeyim en iyisi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. hacim yok oyak satarsa nerelere gelir belli almaz.hiç tepkide yok.hayek oyaktan alan sen misin.bi haber lazım yoksa yatay devam edecek herhalde.

5. bu arada batık msgyo dan iyi kazandın herhalde.sıra bizede gelse ahhh ahhh.

6. Sayın Hayek size bir sorum var. Almanya dan 4 yıl önce 60 Milyon Euro ya satın aldığı Os-we ticari gm in borcu ne kadara indi. Sen araştırıyorsun , bir bilgin var mı. Euro 5 TL. ye yaklaştı. Aldığı fiyattan satsa 300 Milyon para yapar. Borcun ne kadarı ödendi.

By akıl hala hissedemisin

8.  Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    By akıl hala hissedemisin
    Evet. Zararım çok fazla. 3,70 Maliyetliyim ve bekliyorum.Getiri Potansiyeli yüksek diye aldığım hisseden büyük kazık yedim. Sahipsiz bir hisse.Ederi 6-7 TL. lerde ama şimdilik bunu kimse görmüyor.

Sayfa 125/670 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •