Sayfa 126/1002 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    Atatürk'ün büyüklüğünü vurgulamak için herhangi bir din adamının yüceltmesine gerek yoktur, kimliği ne olursa olsun
    paşanın belirttiği gibi arap çocuğunun yavelerini yayanlara değil pozitif bilim öğretilerine rağbet edin demiştir ..
    Atatürk'e iftira ediyorsunuz. Onu İslam düşmanı olarak nitelendiremezsiniz. Yazıklar olsun size. Ne Atatürk'ü ne de İslam'ı tanıyorsunuz. İşiniz yalan olmuş.

2.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Atatürk'e iftira ediyorsunuz. Onu İslam düşmanı olarak nitelendiremezsiniz. Yazıklar olsun size. Ne Atatürk'ü ne de İslam'ı tanıyorsunuz. İşiniz yalan olmuş.
    ne yalanı yahu, H.C. Armstrong'un Bozkurt adlı eseri Atatürk'ün sağlığında yazılmış ender biyografilerdendir
    kendisiyle görüşmüş olan yazar paşanın din hakkında daha sert ifadelerini kitabında yazmıştır
    kitabı inceleyen Atatürk içeriği sakıncalı bulmadığı gibi eksikliklerin tamamlanarak Türkçe yayınlanabileceğini söylemiştir..

3. Atatürk'ün büyüklüğünü vurgulamak için herhangi bir din adamının yüceltmesine gerek yoktur, kimliği ne olursa olsun
    paşanın belirttiği gibi arap çocuğunun yavelerini yayanlara değil pozitif bilim öğretilerine rağbet edin demiştir.

Cok da guzel soylemis, isiklar icinde yatsin.

4. Atatürk 1931 yılında Türk Tarih Kurumu Başkanı Tevfik Bıyıklıoğlu'na yazdığı sansürlenmiş mektubunda şöyle diyor:

"Arabistan yarımadasının kumsal çöllerinden; (Ikre, Bismi, Rabbi) safsatasını esas tutmuş olan Araplar, uygar dünyada, bilhassa Türk zengin uygar bölgelerinde bu ilkel ve cahiliyet devrinin simgesi olan ilkeye dayanarak yapmadıkları tahrifat kalmamıştır."

"...asıl kilise yakınına gelindiği zaman deveye binmek sırası köleye geldiğinden ötürü Ömer’in yürüyerek; Arap ırkından başka ve yüksek ırklardan oluşan ordunun yüksek ve muhteşem huzurunda o ordunun kumandanlarına karşı yerden taş alarak atmak suretiyle gösterdiği çıplak ve çıfıt Araplık malumunuzdur. Bunu artık Türk çocuklarına bir erdem gibi okutmakta ısrar gösteren notları göz önüne almalısınız.

yukarıda yazılanların hepsi kendi el yazısıyla yazılmış olup atilla oral tarafından kitaplaştırılmıştır
    el yazılı görselleri de wiki de yer almaktadır cesaret eden bakabilir ya da kitabı okuyabilir..

https://tr.wikipedia.org/wiki/Mustaf...millet_idi.jpg

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Bu araba dururken Mercedes alan, ahmaklik sınavını basariyla geçmiştir.

Ben gelince ne oluyordu? Hiç bir şey olmasa bile mutlaka bir şeyler olacak.

Ben Hz.ayvagobeklu. Büyük Tufan geliyor. Hepinizi kurtaracağım.
    Gördünnü? Gördün nü? ))))))))))))))))))))))))

Ayva dörtlü....lem bu tumofil duruken Mercedes alan ahmak değildir, eşşeklik sınavını basariyla geçmiştir.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

7.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    Atatürk 1931 yılında Türk Tarih Kurumu Başkanı Tevfik Bıyıklıoğlu'na yazdığı sansürlenmiş mektubunda şöyle diyor:

"Arabistan yarımadasının kumsal çöllerinden; (Ikre, Bismi, Rabbi) safsatasını esas tutmuş olan Araplar, uygar dünyada, bilhassa Türk zengin uygar bölgelerinde bu ilkel ve cahiliyet devrinin simgesi olan ilkeye dayanarak yapmadıkları tahrifat kalmamıştır."

"...asıl kilise yakınına gelindiği zaman deveye binmek sırası köleye geldiğinden ötürü Ömer’in yürüyerek; Arap ırkından başka ve yüksek ırklardan oluşan ordunun yüksek ve muhteşem huzurunda o ordunun kumandanlarına karşı yerden taş alarak atmak suretiyle gösterdiği çıplak ve çıfıt Araplık malumunuzdur. Bunu artık Türk çocuklarına bir erdem gibi okutmakta ısrar gösteren notları göz önüne almalısınız.

yukarıda yazılanların hepsi kendi el yazısıyla yazılmış olup atilla oral tarafından kitaplaştırılmıştır
    el yazılı görselleri de wiki de yer almaktadır cesaret eden bakabilir ya da kitabı okuyabilir..

https://tr.wikipedia.org/wiki/Mustaf...millet_idi.jpg
    Valla kaynağınızda ben öyle birşey bulamadım. İngilizlerin Atatürk'le ilgili birçok iftira içeren kitapları vardır, muhtemelen İngiliz onurunu kırdığı için kötüleyen, bariz nefretlerini içeren eserleri vardır. Muhtemelen sizin kaynaklarınız anca bu tür yayınlar olabilir diye tahmin ediyorum. Zaten Armstrong mamstrong falan deyince, bu ihtimal güçleniyor.
    Hadi sağcısının solcusunun, Atatürk bizdendir diye propaganda yapmasını anlıyorum da ateistlere ne oluyor? Bir işe yarayacak olsa 100 yıldır bir parti kurar oy isterlerdi.

8. Eeeee faiz düşmedi mi? Düştü. Hamide 100 bazik puvan.

Dolar niye düşüyor? Düşmemesi lazım değil mi?

Çünkü ben düşecek diyorum abi...

Ben kutsal bir insanım. Aynen kutsal damecana gibi be ya.

Ben Hz. Ayvagobekli...

Suya bakanlardanim. Bana güvenin, bana inanın...Hepiciginizi kurtaracam.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Sayfa 126/1002 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •