Sayfa 128/672 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon
Arama sonucu : 5372 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. En yerinde tespit olmuş. Bu fırtına dinmeden hiçbişey yapılmaz. Benim 1 ay önceki kaygım tamda buydu

2. Ocak 2018 de yüklü bir alacağımı tahsil edeceğim inşallah. 50 bin lot hedefimi şubat mart gibi tamamlarsam genel kurula katılmayı iple çekeceğim. Ya nasip

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Şirket hayali şirket heralde internet sitelerindeki telefon numarası kullanılmıyor böyle bir numara yok diyor

4. Alış kademesinde hiç kimse yok. 10 bin lotla yüzde 20 düşer heralde

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. dels burda bir operasyon yok onu net soyleyebilirim

ha su bir gercek 3.50-4.00 arasindan en az 2 defa tahtaya operasyon yapildi

her seferinde asagidan toparlayip tekrar yukari yapiyordu.

su an bu olmadi cunku alttan butun mallarini asagi yukari kaptirdi. bu zaten takasta acik ve net bicimde gozukuyor.

valla ben sahsen bekliyorum. 12 aylik bilancolar aciklandigi gun. bu 3 lira piyasa degerinden f/k belki 3 bile olmayacak. 0.40 pddd olacak. gorecegiz bakalim.

simdi bu kardesler asagidan mal toplamak icin ellerinde kalan az miktarda mal ile asagi yapip insanlari dokmek istiyorlar. sadece durum bu

ben rahatim ve beklerim acelem de yok sahsen, daha once belirtmistim.

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!
    Kardeşler dediğiniz mübarek kardeşler mi sayın hayek? Tahtada pozisyonları olduğunu nereden biliyorsunuz duyum mu kesin bilgi mi? Malum kardeşler bıktırmadan götürmezler.. Şahsen haftalardır takipteyim eski göz ağrım srvgy pek kazanmadım ama fk ve pd si o kadar cazip ki bu piyasa da bedavadan biraz pahalı..Herkese bol kazançlar...

6.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Kardeşler dediğiniz mübarek kardeşler mi sayın hayek? Tahtada pozisyonları olduğunu nereden biliyorsunuz duyum mu kesin bilgi mi? Malum kardeşler bıktırmadan götürmezler.. Şahsen haftalardır takipteyim eski göz ağrım srvgy pek kazanmadım ama fk ve pd si o kadar cazip ki bu piyasa da bedavadan biraz pahalı..Herkese bol kazançlar...
    Benim burda olmamdaki amaçta bu kriterler ama borsamızda maalesef fiyatlama bu şekilde yapılmıyor. Örnek ittifak holding. Yıllardır pd si o kadar düşükki ama bir türlü gitmiyor. Ve bu şekilde birsürü örnek var. Bize lazım olan olumlu bir kaç haber. Yada elini taşın altına koyacak bir babayiğit...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Benim burda olmamdaki amaçta bu kriterler ama borsamızda maalesef fiyatlama bu şekilde yapılmıyor. Örnek ittifak holding. Yıllardır pd si o kadar düşükki ama bir türlü gitmiyor. Ve bu şekilde birsürü örnek var. Bize lazım olan olumlu bir kaç haber. Yada elini taşın altına koyacak bir babayiğit...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kesinlikle haklısınız..Nasibimiz varsa ekmeğini yeriz inşallah..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
     Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    sayin buhara

su hali ile tahtanin durumu karisti bence ? kardesler mubarek insanlarmi degiller mi bilmiyorum acikcasi 😊

bu arada sirketin sadece pddd si dusuk degil , karliligi da oldukca yuksek. hem pddd dusuk hem fk dusuk yani. boylesi varmi bilmiyorum.

burada yiginla analiz yaptim geriye donup bakarsaniz gorursunuz ! artik cok bakmiyorum , pozisyonumu koruyorum korumaya da devam edecegim.

elbette birileri bikacak.birileri gelecek. sonucta trade yoksa prim de olmuyor !

# yatırım tavsiyesi değildir #

Sayfa 128/672 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •