Onemli Gunler Banner
Sayfa 129/814 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Son eklemeyi airforce un dedigi cok onemli bence yollayan herkes yapsin

2.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    Oyle mu isac. Yazmaktan kacirmisim. Incelicam. Lutfen bu 2.asana gecikmesine ya da 1.asanadab direk 3.asamaya atlamaya dair badka ornekler varsa bulan paylassin. Isac on bunu bulmasi super. Rahatladim. Zaten hissedi delillendi. Bomba buyuk olaca insallag ytd
    emin olmak için tekrar inceledim bültenleri. bu yeni sermaye yapısı için başvurusu yayınlanmamış. 2016/29 a kadar gittim. orada da sermaye durumuyla ilgili başka bir işlem var.

3. Emegine saglik isac. Onemli bilgi. Yine de airforce un dedigi son eklemeyi yapalim bence. Bu arada inceleyecek olanlar son 1 seneyi de incelesin. Belki gozumden kacan biselwr olmustur. Dehayim ama cok dikkatli oldugum soylenemez. Tum dahilerin genel kusurudur bu. Idare efin artik

4. Bu alkhsir portfoy mudur nedir bist te mi ama ya?ben hatirlamadim ole bise. Bulacagimiz orneklerin bist te olmasi sart

5.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    Bu alkhsir portfoy mudur nedir bist te mi ama ya?ben hatirlamadim ole bise. Bulacagimiz orneklerin bist te olmasi sart
    borsaya kote değil. ama SPK hükümlerine tabi tıpkı BİST şirketleri gibi. ama bir de bist örneği araştırıyım var mı bakalım

6. Sn.Ardaşlar bılmedıgım ıcın soruyorum..bedellı ve ya bedelsız sermaye artısı ıcın mı bu basvuru??

7. Ewet ewet bist ornegi sart. Zira kap map yatirimcu bilgilendirme falan mitlaka farkli prododurdur. Ben bist te olmayanlara bakmadiydim bile. Herkes arastirsin. Onemli cok

8.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Sn.Ardaşlar bılmedıgım ıcın soruyorum..bedellı ve ya bedelsız sermaye artısı ıcın mı bu basvuru??
    Tahsisli bedelli için

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 129/814 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •